Alhambra 3c Spanje klassieke gitaar met hardshell 2016

Alhambra 3-c klassieke gitaarTafel van massief ceder - zijden en terug in gelamineerd mahonie - mahonie neck - rosewood toets - nikkel mechanische onderdelen - vlecht aan de randen - mozaïek op het gat.Breedte van de moer: 52 mmDikte van de moer: 22 mmBreedte op de 12e sleutel: 25 mmMechanica: VernikkeldSchaal: 650mm

€ 78.00

Twee vaasjes Cloisonne China tweede helft 20e eeuw

Set van 2 vaasjes cloisonne Met bijhorende doos19cm hoog met sokkel10cm breed1sokkel met uitsnijdingenen 1ne zondervoor klachten max 3dagen na afleveringvan goederenanders vervalt de betwisting

€ 6.00

Rolling Stones 2LP set komen je longen Leeds! (Swingin ' varken Theelepel 030 2) Luxemburg 1989 cyaan Gemarmerde gekleurd vinyl

Live opgenomen in de Universiteit van Leeds, Engeland, 13 maart 1971A1 Dode bloemenA2 Stray Cat BluesA3 Love In VainB1 Honky Tonk WomanB2 (I Can't Get No) SatisfactionB3 Little QueenieC1 Midnight RamblerC2 BitchD1 bruine suikerD2 Street Fighting ManD3 Let It Rock

€ 56.00

Wonderschoon Mariabeeld'Sterre der zee' in houtsnijwerk VLAANDEREN 1953

Maria wordt vereerd als beschermheilige van de schippers als 'Sterre der zee'. Ze wordt dan afgebeeld met een zeilschip in haar armen, staand op de sterrenhemel. De sterrenhemel was vroeger zeer belangrijk voor de navigatie van de schepen. Ze gaf richting aan de schepen en zorgde voor een behouden thuiskomst.Het beeld is gesigneerd H. Cornelis aan de achterzijde. Het is ooit in 1953 cadeau gedaan bij een huwelijk, zie foto's.De titel "Sterre der Zee" is in de Katholieke eredienst terechtgekomen door de verklaring van de naam "Maria" door de heilige Hiëronymus. Hij deelde de Hebreeuwse naam "Maryam" op in "Mar" en "Yam," wat in het Latijn neerkomt op "Stilla Maris" oftewel "druppel der Zee." Dit werd verbasterd tot "Stella Maris" oftewel "Sterre der Zee." Het is in feite afgeleid van de functie van de planeet Venus (als ochtend- en avondster, richtpunt voor schippers), of van de Poolster (zelfde functie) die de axis mundi markeert.Hoogte ca. 50cm.verzekerde verzending

€ 30.00

Fraaie art nouveau stijl kandelaar, jonge ballerina die een schaal vasthoudt

Prachtig bronzen beeldje van een dansende ballerina die een schaal vasthoudt met haar rechterhand, op de schaal is plaats voor een kaars of theelicht, mogelijk is het beeld origineel een lamp geweest maar doet nu dienst als kandelaar, het brons is van zeer fijne kwaliteit en is mooi gepatineerd.Het beeld staat op een wit marmeren gepolijste voet.Afmetingen 40 x 18 x 8 cm, gewicht 2 kilogram, in goede staatWordt thuisbezorgd door DHL

€ 15.00

Wonderschoon filigrein Nonnen Kruis in zilver ANTWERPEN begin 20e eeuw

Wonderschoon filigrein kruis in zilver met accenten in koraal. Het is zeer fijn uitgewerkt en prachtig van kwaliteit. Er staat geen keurmerk in, wat niet ongebruikelijk is bij kerkelijk antiek, het kruist is getest zilver 800 kwaliteit. Het verkeerd in een goede staat, al toont het enigszins de sleet van religieus gebruik door de jaren.Jarenlang is het onderdeel geweest van een kloosterboedel in de regio Antwerpen. Exacte origine is echter onbekend.Vaak werden kruizen door de naaste familie geschonken bij intreding van de Non in de kloosterorde, waarna ze het jarenlang droeg, een kruis was vaak het enige sieraad dat was toegelaten. Er werd dan ook voorzichtig mee omgesprongen en er werd veel waarde aan gehecht.Afmetingen ca. 35x55 mm.verzekerde verzending.

€ 30.00

Origineel Ardem (Alain Mounier) [pagina voor expliciet pornografisch stripverhaal] ca. 1990 2000

Afmetingen: 40 x 29 cm.Conditie: Goed.Kleurrijke plaat van de bekende tekenaar Alain Mounier. Hij is voor zijn mainstream werk vooral bekend van zijn strips met Rossi en Giroud (De Erfgenaam), maar onder het pseudoniem Ardem tekende hij ook een aantal erotische strips. Deze pagina op groot formaat is meteen met waterverf ingeschilderd. Het onderste deel is op apart board getekend, met (vergeeld) plakband aan de bovenste helft bevestigd, aan de achterkant en zijkant; het teken/schilder-werk is onbeschadigd.Er zitten ook 2 A4-tjes bij met de teksten erop.De pagina is waarschijnlijk in een Belgisch magazine gepubliceerd. Verzending: goed verpakt & aangetekend.

€ 18.00

Hornby Hachette 0 gauge Tin wind up trein ingesteld, jaren 1990

Bekijk de foto's: de vakken kunnen vertonen lichte tekenen van houdbaarheid, de wagons en rijtuigen binnen niet. De meeste werden alleen verwijderd als u wilt op de foto! Niet alleen je een volledig werkende locomotief met reizigersrijtuigen, goederenwagons en onderhoud voertuigen zoals aangegeven, maar ook een volledige ovaal van track (8 curven plus 4 straights, monsters weergegeven), PLUS een schakeloptie/punt, PLUS een buffer blok. (Let op: de track kan vertonen tekenen van lichte oppervlakte corrosie: dat is de aard van deze posten.) Gewoon troep op opwaarts en klepperen weg! Instant nostalgie of instant collectie: Maak uw keuze...(Opmerking krijg je twee van de 'rode kraan' en ' blauwe/gele barrel wagon' als getoond voor een totaal van 15 onderdelen van het rollend materieel, met inbegrip van de locomotief).

€ 37.00

Model van het schip Bounty in verzilverd metaal

Totale grootte:Lengte: 50 cmHoogte: 40 cmBreedte: 20 cm.Geheel in verzilverd metaal, met de slijtage van sommige delen van tijd. Ik weet niet of het model tekenen is op schaal.Voor alle details, neem een kijkje naar de foto's.Het zal de scheepvaart door de Catawiki van dienst, voor de keuze van de koper.

€ 1.00

NO RESERVE SUPERKANS Prachtig licht Nepalees tapijt 200 x 140 super kwaliteit

Maak kennis met dit mooie lichte tapijt uit Nepal. Het is een mooie dik en stevig tapijt gemaakt van zachte wol. Het tapijt verkeert in goede conditie en heeft niet veel gebruikerssporen. Afmetingen: 200 x 140 cm Het kleed wordt aangetekend en verzekerd verzonden met track en trace.

€ 6.00

14K Gouden ring Malachiet, ringmaat 17 mm

Vintage 14 karaat gouden ring met een groene Malachiet edelsteen. Afmetingen:Kop van de ring: 1,6 x 1,5 cm.Malachiet steen: 7 mmBreedte van de band: 2 mmGewicht 3,1 gramMaat: 17 mm (doorsnede)Conditie: goed2 merktekens, waarvan één 585 gemerktVintage 14K gold ring with a green Malachite gemstone.Head of the ring: 1.6 x 1.5 cmGemstone: 7 mmWidth/height band: 2 mmWeight: 3.1 gramsSize: 7 (17 mm diameter)Material: 14 Carat Gold, MalachiteCondition: GoodMarked 585

€ 2.00

Veel van 2 Ferrari en Porsche reclame belettering

Twee prachtige reclame belettering, door een bekende Italiaanse lichtmetalen wielen merk. Ze werden omlijst door een professional en omgezet in twee schilderijen.Compleet met bodem en glas.Afmetingen: 77 x 64 cm lang

€ 1.00

Twee prachtige V.N.P vazen

BeschrijvingTwee prachtige V.N.P vazenBeide vazen zijn in een goede conditieze zijn gemerkt ziet u de foto,sAfmetingen per vaasHoogte 20,5 cmDiameter 10,5 cmDiameter opening 5,5 cmOmtrek 35,5 cmDeze kavel wordt aangetekend verzonden .Onze Object nr. 71399

€ 5.00

John Forrest Londen prachtige gegraveerd zakhorloge Engeland 1880

John Forrest Londen, ondertekend chronometer, Maker om de Admiraliteit, Lépine behuizing - gemaakt van 1885, sleutel-wond, hallmarked meerdere keren op de buitenste deksel, innerlijke deksel en hanger - 925 zilveren 150 g twee metalen compensatie evenwicht, zaagtand echappement, fijn gegraveerd, guilloche, sleutel-wond met belangrijke Top conditieFijne bloemen gegraveerde behuizing - bijna geen tekenen van slijtageVerkeer met speciale stofbescherming - ondertekend John Forrest Londen - goudkleurig verkeer in zeer goede staat ondertekend Londen E.C. No. 682801 CHRONOMETER MAKER van de ADMIRALITY - balans vast via geschroefd chaton - gelijktijdige instelling van de snelheid van de bewegingUurwerk: Sleutel-wond (sleutel inbegrepen)Wijzerplaat: Wit geëmailleerd dial-in prachtige voorwaarde (twee kleine haarlijn scheuren) - Romeinse cijfers - minute schaal draait rond de buitenkant - kleine gezonken seconde om 6 uur Dial ondertekend CHRONOMETER MAKER OF THE ADMIRALTY JOHN FORREST LONDONDiameter: 52.0 mm zonder hanger - 75 mm met hangerConditie: Zeer goedGemaakt: circa 1880Totaal gewicht: 150 gCollector's horloge in grote voorwaardeVerzekerde verzendkosten met Österreichische Post AG (Oostenrijkse postdienst).

€ 110.00

Verzilverd 12 persoons bestek in doos 51 delen koningsmotief .A.P

Verzilverd 12 persoons bestek in doos 51 delen met koningsmotief Een compleet verzilverd bestek gemerkt met kroontje en leeuwtje A.PBestek is in goede conditie een beetje poetsenWordt goed verpakt verzonden

€ 5.00

Nacar en paillette ventilator, Spanje, 19e eeuw

Nacar en paillette ventilator, geschilderd met de hand, 19e eeuwOpen afmetingen 46 x 25 cm

€ 15.00

Krug Baumen Air reiziger Diamond chronograaf heren polshorloge ongedragen

Ongedragen en doos met label, instructies, boek en diamond garantiecertificaat. Ik heb de leerriem vervangen met een goede kwaliteit, goud vergulde mesh riem als ik denk dat het het horloge veel beter uitkomt. De originele zwarte een zal worden opgenomen in het perceel indien u wenst te wijzigen in de toekomst terugGeval maatregelen 40mm (niet inclusief kroon) x 10 mm, mesh riem maatregelen 225mm+ Rode dial set met 8 echte diamanten Waterdicht tot 3 bar en schroef neer zaak Stopwatch met subdials voor seconden en minuten 24hr subdial Datum Dia regel omlijsting Krasbestendig mineraal crystalEen kwaliteit Krug Baumen horloge dat is nu zeer individueel met de prachtige gaas-bandHorloge zal goed worden verpakt voor nationale of internationale levering. International zal worden bijgehouden, verzekerd en ondertekend voor (waar mogelijk)

€ 198.00

Leitz

LEITZ BehooApparaatje voor hulp bij dichtbij opnamen met de schroef Leica .Geschikt voor Summar en Elmar .Ringen voor 1 : 1,5 1 : 2 1 : 3

€ 4.00

Schitterende blauwe Roemeense Tabriz tapijt 309 x 198 prachtige uitstraling en kwaliteit

Maak kennis met deze bijzondere Tabriz. Het is een mooi robuust tapijt met een prachtig design en uitstraling.Het tapijt verkeert in goede conditie en heeft niet veel gebruikerssporen. Formaat ca. 309 x 198 cmBekijk de foto's en laat u overtuigen.Met dit tapijt haalt u een zeer bijzonder en gewild tapijt in huis dat nog jaren meegaat.Het kleed wordt aangetekend en verzekerd verzonden met track en trace. S249

€ 1.00

Schitterende blauwe Hamadan Perzisch tapijt 212 x 133 met certificaat

Maak kennis met deze mooie Hamadan. Het tapijt verkeert voor zijn leeftijd in goede conditie en heeft niet veel gebruikerssporen.Het is een prachtig tapijt en is gemaakt van zachte wol en heeft een prachtige uitstraling.Formaat ca 212 x 133 cm.Knoopdichtheid is ca 360 000 kn/m2Bekijk de foto's en laat u overtuigen.Wordt verzekerd verstuurd met een track en trace code.s314

€ 1.00

From 1 to 100000000 Euro

Goudbaar, 5 gr, Metalor Switzerland met certificaat  Veilingen   5 gram fijn goud 999,9 Metalor Switzerland In originele seal met certificaatnummer: Het nummer kan anders zijn dan op de afbeelding Wordt aangetekend en verzekerd verzonden met tracking codeOpgelet: u betaald per kavel verzendkosten Kan ook worden afgehaald