Atelier van Bernard Hailstone (1910 1987) een portret van een mooi meisje

Ik ben het aanbieden voor de veiling een karaktervolle olie aan boord van het portret van een mooi meisje, door kunstenaar Bernard Hailstone, 1910-1987. Dit schilderij kwam rechtstreeks uit de overleden nalatenschap van kunstenaars. Het is niet-ondertekende en dateert uit de jaren 1960.De schilderijen meten 61 x 51 cm. Unframed.Het schilderij is in goede staat. Neem een kijkje op alle foto's voor een accurate beoordeling. Een beetje kale rond de randen die een frame wilt verbergen.Verzending via UPS, DPD of Parcelforce afhankelijk van uw land. Heb geen angst over mij boeken uit vanuit het Verenigd Koninkrijk. Schilderijen kunnen u net zo snel als het vasteland van Europa en ik wikkel ze professioneel.

€ 2.00

Miniatuur messing carriageklok met porselein Periode eind 20e eeuw

Reisklokje in messing montuur met witte wijzerplaat. Geslepen glazen ruitjes. Rose porselein aan voorkant, zijanten en deurtje achter (oorspronkelijk Sèvre porselein). Voorstelling met vogels.Uurwerk loopt prima.Afmetingen: Hoogte 6 cm.Breedte 4 cm.Diepte 3 cm.Gewicht 222 gram.Een dubbele opwindsleutel wordt meegeleverd, één kant om klokje op te winden, één kant om de wijzers te verzetten.voor Conditie goed.Dit kavel wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend en verzekerd verstuurd in Nederland en naar het buitenland.

€ 95.00

Desvres keramiek Toby Jug Hand geschilderd

Een prima kwaliteit 19e eeuw keramiek hand geschilderde delft stijl polychroom toby jug gemarkeerd aan de basis, de kruik is in goede conditie met slechts een paar kleine glaze chips en sommige haarscheuren aan het glazuur wordt de enige fouten. Afmetingen _ hoogte 13.5cmDia 5cmAlle artikelen worden zorgvuldig verpakt en elke zorg is genomen om ervoor te zorgen dat uw object zal aankomen in een perfekte conditie door Royal Mail bijgehouden & ondertekend voor extra veiligheid.

€ 15.00

Rolschildering van Hanshan en Shide gesigneerd met 仙卿 (Senkyo) Japan 1920

Rolschildering van Hanshan en Shide gesigneerd met 仙卿 (Senkyo)Signatuur: 仙卿 (Senkyo)De rolschildering heeft als afbeelding Hanshan en Shide. Hanshan en Shide waren twee Chinese boeddhistische dichters uit de Tang dynastie. De rolschildering is in een zeer goede conditie hier en daar een lichte vlekje. De schildering is op zijde en de doppen van de oprolstok zijn vervaardigd uit hout. Afmetingen: 199 cm x 73,5 cm, beschilderd paneel 142 cm x 52,5 cmDe rolschildering wordt verzonden met aangetekende post in een stevige kartonnen verpakking

€ 25.00

Prachtige, grote en zware pistool tijd Louis Philippe percussie punch hammer Lion's head

Zeer mooie pistool - percussie systeem -, gedwongen de kogel. Ongewone model. groot en zwaar, hamer in de vorm van lion's headTijd Louis-Philippe - 1ste helft van de 19e eeuw.Heeft een dikke, achthoekige vat, presenteren stoten 26Een grote hamer, in de vorm van lion's head, ongewoon, door haar grootte en de dikte, schoorsteen in goede conditie...Mechanisme werkt perfect bewapening twee addertjes onder het gras. Zeer sterk voorjaar.Grote lange geval, ingerichtDe trekkerbeugel is versierd met een plantenmotief in loofKont, walnoten, perfecte water druppel vormigeGewicht: ongeveer 300 gram; totale lengte: 19.50 cm; vat lengte 8.80 cmGeschatte kaliber: 13 mm om te bevestigen.Mooi object tijd in zeer goede staat van presentatie en bediening.Object van de collectie.Gereinigd, gepolijst, klaar om te worden gepresenteerd

€ 240.00

Het album van de Beatles wit 1968

Aangeboden,Dit prachtige album van de The Beatles-White uit Duitsland 1968.Met toploader flipback sleeve met weinig 0064596.De mouw draaide een beetje geel door de jaren heen maar is Vg + geen geschriften of splitst.Het vinyl is Vg ++ en speelt uitstekende 'getest'Mooi geluid.Zeer mooie records met schone labels.Deze originele 2 record set is compleet met de 4 foto's, de grote poster en de originele zwarte binnenflessen.Ook in uitstekende conditie.Dit is een must voor de echte verzamelaar, dus neem deze kans om deze prachtige oudje aan je collectie toevoegen.Voor meer details, zie scans.

€ 95.00

Onbekende designer Lounge stoel

Kunstleren lounge stoel met een uniek design. Geschikt voor elke omgeving. Gemaakt in Italië. De stoel is in zeer goede staat met kleine tekenen van slijtage. Het beschikt over een oranje kunstleren bekleding en een zwarte fiberglas base draaien. Afmeting - hoogte: 81 cm - breedte: 71 cm - zithoogte: 50 cm de foto's zijn een integraal onderdeel van de beschrijving.

€ 25.00

Hermès foulard 'Feux de Route'

Hermès sjaal, genaamd Feux de Route, ontworpen door Caty Latham. De sjaal kwam voor het eerst uit in 1971 en de tweede uitgave in 1995. De sjaal is van 100% zijde, is Made in France en heeft handgerolde zomen. Is in zeer goede conditie. De afmeting is 90 x 90 cm. Verzending: Nederland: brievenbuspakjeInternationaal: aangetekend

€ 130.00

Noord Holland, Zuid Holland Willem Albert Bachiene 2 kopergravures ca. 1775

Afmeting: 21 x 27 cm. 27 x 21 cmConditie: goed. Voldoende marges. Vouwen als uitgegeven. Klein gaatje in Noordzee en marge van Zuid-Holland. Verspreid wat vlekjes. Verso: blank. Oudtijds gekleurde kopergravures, gegraveerd door Jan van Jagen in 1771. Uitgegeven omstreeks 1775 te Amsterdam door Dirk Onder de Linden en Zoon in "Nieuwe Kerkelijke Geographiesche Zak- en Reis-Atlas der Vereenigde Nederlanden (...)", Willem Albert Bachiene.(totaal 2)

€ 35.00

Guillaume Corneille Famille d'oiseaux

Guillaume Corneille (1922-2010) - Famille d'oiseauxOriginele verbeterde Zeefdruk op doekIngelogd marker en gedateerd 2002Beperkte en genummerde uitgave van 10 wordt alleen afgedruktGeverifieerd aan de achterkant door de stempel van de kunstenaarAfmetingen van 33 x 41 cmUitstekende conditieFedEx levering en professionele verpakking

€ 1.00

Dagboek Kuifje kwestie No. 8 B EO (1946)

Zeer zeldzame geven "The Journal van Kuifje" in het eerste jaar van 1946 met een prachtige cover deze Cuvelier aan Corentin.Dit probleem is gegeerd door verzamelaars van oude strips. Het is zeldzaam in zeer goede kwaliteit omdat het zeer vaak heeft gehouden aan de bovenkant van de stapels documenten in de zolder, die vaak beschadigd deze documenten onder invloed van licht of stof.In tegenstelling tot de meerderheid van de "Kuifje" van de jaren 1946-1947 papers, dit exemplaar beschikt niet over de twee gebruikelijke sporen van horizontale vouwen, waaruit blijkt dat de documenten per post zijn verzonden.Dit probleem werd daarom direct in een kiosk, met haar uiterlijk, waardoor het een gewilde exemplaar gekocht.De voorpagina is van zeer hoge kwaliteit, en niet van de kleuren niet worden gewreven of verkleurd, die is zeer zeldzaam dat deze kwestie niet verdeeldIn Frankrijk, wat verklaart dat het ontbreekt in veel collecties, met name in deze mooie staat (minder dan 1/10 exemplaren)Batch frame.Verzenden van aanbevolen vrije wordwide.

€ 19.00

1971 Chateau Petit Faurie de Soutard, Saint Emilion Grand Cru Classe 2x 1979 Chateau Grand Corbin Despagne, Saint Emilion Grand Cru Classe 3 bottles 0,75l

1 x 1971 Chateau Petit Faurie de Soutard Grand Cru Classe ,Saint-Emilion ,France 2 x 1979 Chateau Grand Corbin-Despagne Grand Cru Classe , Saint-Emilion , France

€ 1.00

Set of large, hand polished Nephrite tumbles 13,5 tot 19,8 cm 3,84 kg(3)

Drie flinke gepolijst stukken Nefriet. Nefriet is net als Jade de steen van zelfredzaamheid. Bijzondere exemplaren met een bijzondere groene kleur! Afmetingen: 13,5 tot 19,8 cm Gewicht: 3,84 kg Worden aangetekend en verzekerd verzonden.

€ 15.00

Geerts, Paul Originele tekening in potlood, inkt en ecoline ingekaderd Suske en Wiske portret Willy Vandersteen

Originele tekening in potlood, inkt en ecoline door Paul Geerts. Betreft een portret tekening van Willy Vandersteen met de hoofdfiguren uit Suske en WiskeIngekaderd in een houten kader met passe-partout - Kader is 45 x 33cm. Tekening op dik tekenpapier 34 x 25cm.De tekening is licht verkleurd ... Is enkel zichtbaar als de tekening uit de kader haalt. Een kleine rand van 2 à 3mm toont de lichte verkleuring (was vroeger anders ingekaderd!)Het is een houten kader met een metaal uitzicht. (als je de kader van heel dicht bekijkt lijkt het dat er kleine foutjes zitten in het aanbrengen van dit metaal effect). Er is ook glas gebruikt ... dus is er altijd kans voor glasbreuk bij verzending). Kader weegt 1,3kg.Ik kan het ook versturen zonder kader!Kan ook worden afgehaald na onderlinge afspraak.

€ 160.00

Vier delige mimi set, ca.1930

Deze uit 4 tafeltjes bestaande mimi set is heel apart.De bladen zijn voorzien van geschulpte randen en in de bladen hand uitgestoken eiken bladeren.Wat speciaal is dat het onderste tafeltje is voorzien van een laatje.De set is deels gerestaureerd maar verdere restauratie wordt aanbevolen.Het blad van het grootste tafeltje is iets kromgetrokken en er zit een droogtescheur in en een vlek die deels is verwijderd zie foto In het blad van het 2e tafeltje een kleine vlek.De afmetingen zijn van groot naar klein L x B xH 45x31x44 , 40 x 27 x 43, 35 x 26,5 x 41, 30 x 23,5 x40 cm.Het gewicht bedraagt ca. 6 kilo.Gezien de kwetsbaarheid van deze set wordt een aparte verpakking aangeschaft.De set wordt dus goede verpakt , verzekerd en aangetekend verzonden.

€ 3.00

Breitling vroege Chronomat mannen uurwerk

Breitling Chronomat met 42 uur power reserve.Dit is een werkelijk aardige schone witte wijzerplaat vroege beroemde Chronomat B13048De zaak grootte is ongeveer 40, 5cm zonder kroon - leerriem past tot 21cm.Voorwaarde is normaal draagt en tranen, Watch winder richting is met de klok mee.Beginjaren van de zeldzame Chronomat productie van dit REF nummer: jaar: 1984-1996Dit uurwerk is 25 jaar oude CA, het verkeer kan verliezen of winnen enige tijd.HOUD ER REKENING MEE! PION DELUXE BIEDT HAAR KLANTEN 100% TEVREDENHEIDSGARANTIE!U niet tevreden bent? Alvorens ons FEEDBACK Neem contact met ons eerste. Heel hartelijk bedankt!Geregistreerd, verzekerd en beschermd verzending met onze partner verzending: DHL International. Veel plezier en succes op onze veiling! Ons volledige aanbod kunt u vinden op: http://www.catawiki.nl/aanbod/pawndeluxe

€ 463.00

From 0 to 182499 Euro

2 gr, Valcambi Suisse  Veilingen   2 x 1 gram fijn goud 999,9 Valcambi Swiss LBMAWordt aangetekend en verzekerd verzonden met tracking codeKan ook worden opgehaaldOpgelet u betaald per kavel verzendkosten