Porceleyne Fles 2 wandborden

In uitstekende staat verkerende wandborden van de Porceleyne Fles uit Delft, Nederland. De met de hand beschilderde sierborden zijn versierd met bloemen , een molen en leeuw met oranje appel Mooie items van kwaliteits aardewerk! Op de achterzijde van de bordjes staat het beeldteken van de Porceleyne Fles, de initialen van de schilder en de lettercodering van het jaartal waarin het bord is vervaardigd. ( 1938 & 1956)Bord 1:Geboortebord Prinses Juliana 1938. Bord versierd met een leeuw en oranje appeltje. Diameter van 25,5 centimeter. Toont lichte gebruikelijke ouderdomscraquele. Bord 2:Mooi oud bordje van een molen in een landschap. Bord is in zeer goede staat en heeft een diameter van 19 centimeter.De borden worden met grote zorg verpakt en aangetekend verstuurd.

€ 1.00

Verzilverde presenteerschaal met draaimechanisme, zgn. Lazy Susan, Engeland, ca. 1935

Verzilverde draaiende presenteer schaal met florale gravering en geornamenteerde rand.Wordt Lazy Susan genoemd. Schaal draait rond op voet met kogeltjes.Diameter 50 cm.Hoogte 8 cm.Diameter voet 18 cm.Gewicht 3,3 kg.In goede conditie.Kavel wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend en verzekerd verstuurd.

€ 1.00

2009 Brunello di Montalcino DOCG, Fuligni, 6 flessen

Fuligni, DOCG Brunello di Montalcino 2009, 6 flessenJames Suckling 93Falstaff 93Stephen Tanzer 94Flessen zijn perfect bewaard

€ 195.00

Veel ongeveer 400 briefkaarten, Bretagne, Rennes en omgeving en verschillende Frankrijk vroege 20e eeuw tot de jaren 1960

Veel ongeveer 400 briefkaarten, Bretagne, Rennes en omgeving en verschillende Frankrijk - vroege 20e eeuw tot de jaren 1960 - sommige hebben gereisdSnelle en nette verzending tegen handtekening.

€ 40.00

Groot Brittannië 1876 80 Unificato 58 en 59

kleine defecten van de perforatie - waarde E 940 (Unificato 2015) - Zie foto's voor uw eigen indrukaangetekende zending AR

€ 7.00

Tiffany Co kwarts en roestvrij staal dames Swiss Made horloge

Tiffany & Co - kwarts en roestvrij staal dames Swiss Made horlogeGeslacht: damesKast grootte: 42 x 25 mmMovement: QuartzHorlogeband materiaal: Origineel lederen Tiffany & Co riemMateriaal: roestvrij staalWeergavetype: analoogWijzerplaat: Wit (zie foto's)Handen: zwartGesp: Riem gesp sluitingBouwjaar: 1990 vanGlas: Sapphire CrystalPols grootte: 21 cm (instelbare)Gewicht: 27 gramVoorwaarde: Algemeen gebruikt, geringe slijtage, heeft een paar krassen op de behuizing, over het algemeen uitstekend en aangename staat, zie foto's.Horloge werkt goed en houdt goede tijd.Wordt geleverd in originele doos.Item zal veilig worden verpakt en verzonden uit via bijgehouden en verzekerde post binnen twee tot drie werkdagen.

€ 221.00

Luigi Rossanigo Rosso

28.5x30x5.5 cm, zonder frame, enkel exemplaarafbeelding die wordt gebruikt als de cover van de catalogus "Luigi Rossanigo-SUGGESTIONI D'ARTE" bewerkt door Roberto Vaggi en gepubliceerd op pagina 27vanuit de studio van de schilderuitstekende conditiemet verificatie ondertekend door de kunstenaar met gratis catalogus drie dagen na betaling met de conversiecode worden geleverd.

€ 100.00

famille rose vaas met een decor van dames in de tuin China begin 20e eeuw (Republieke periode)

Mooie 19de eeuwse famille rose vaas met decor van dames in de tuin - begin 20e eeuwZeer goede staat maar een bakfoutje vooran, zie foto's. Verder perfect.42,5cms hoog Wereldwijde verzending

€ 1.00

Collectie van 5 oude, limited edition kaartspellen

Speelkaarten (54) Grand Philibert getekend door Debout "Les Mousquetaires", gouden randenKaarten als nieuw, nog nooit gespeeldZELDZAME SPEL VAN 52 KAARTEN C.G.T. FRANSE LINE - GENERAL TRANSATLANTISCHE COMPANYNieuwe gotische kaartspel - Dusserre Edition, nieuwe nooit gespeeldkaartspellen van 54 kaarten (52 + 2 joker) "Molière et"Dames de France"verzamelaars spel vooral voor de tricentenary van Molière 1673-1973, bewerkt door Gibert Jeune bewerkt.Kaartspel als fam, rombaldi editie dusserre, erotisch, 52 kaarten plus 2 jokers, nieuwe nooit gespeeldGecertificeerde Colissimo zending met het tracking-nummer.

€ 1.00

Antiek porseleinen kruisbeeld Es ist volbracht, in houten vitrinekast 1e helft 20e eeuw

Mooi antiek porseleinen kruisbeeld in houten vitrinekast.Met de tekst: Es ist volbracht, daarbij twee papieren engelen.Afm. ca, 66 cm. hoog, 48 cm. breed en 7 cm. diepConditie: met enige ouderdomssporen, binnenkant ietwat stoffig, voor een goede indruk zie de bijgevoegde foto's

€ 1.00

IWC Big Pilot's Uomo Nuvo kijken Volledige Set 2017, Santonini Academic Edition

"Grande Aviatore" door IWC; automatische; Nieuwe functies voor 2017; 7-daagse power reserve; diameter van 46 mm; speciale editie met "Poseidon" handtekening op de leerriem; waterdicht; Officiële vak en 2017 garantie.

€ 6700.00

Handgeverfd bolvormig schilderij in barok pronklijst (60cm), tweede helft 20e eeuw, Frankrijk

Handgeschilderd schilderij in goudkleurige barok pronklijst van polystone. Met ophanghaakje.Afmetingen: 60 x 23 x 2.5 cm.Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.

€ 1.00

Yannick Carrouer Marché aux fleurs

Afmetingen: 40 x 30Schilder genoteerd op de Akoun gidsIn zeer goede staatVeilige verzending.

€ 1.00

Charles Joseph Beauverie (1839 1924) sterven Apfelkostprobe de appel proeverij

33 x 55 cm zonder en 48 x 70 cm met frame,zeer mooie (verguld?) en bijpassende frame,het houten paneel heeft een lichte kromming,maar anders in keurige conditie voor haar leeftijd,Uit een privécollectie in Mecklenburg,verzekerde verzending,C. J. Beauverie - geboren in Lyon, ofen werkte in Parijsen in de Loire vallei, waar hij zich neer vestigde,gewilde landschapsschilder, etser en illustrator,wie tijdens zijn tijd, werd beschouwd als modernist.

€ 1.00

Onbekende meester (18e eeuw ) Dames tafereel

Ongesigneerd verdoekt 18e eeuw werk. tafereel met dames. Vermakelijk werk. Los van beschadigingen en reiniging is zeker de moeite van restauratie waard. afmeting van dit mooie werk is Het werk zal keurig verpakt verzonden worden. afmeting 52x42 cm.

€ 193.00

Anoniem (20e c.) jacht scène

Afmeting: 50 x 100 cm; met frame: 66 x 116 cm gouden frame in goede conditie.Oorsprong: Familie erfgoed.

€ 1.00

Cartier brillen zonder lenzen moet door Cartier Unisex

Objectgegevens:CARTIER: Model moet Santos Vintage lenzenvloeistof Eyewear Frames brillen jaren 1980Merk: CartierModel: Moet SantosSerienummer: A022071Materiaal: 18 KT goud verguldBelangrijkste kleur: Glanzend goudAndere kleur: PlatinumGrootte: 57 mmBrug: 18 mmTemple: 140 mmGemaakt: Parijs FrankrijkConditie: goedVoorwaarde: Verkocht As Is. Zie alle foto's.Zorg ervoor dat alle foto's bekijken, zodat u weet precies wat u krijgt. Dit is een authentiek, zeldzame, vintage, originele of zeer moeilijk te vinden paar Cartier brillen. De kleuren van deze combinatie van brillen is glanzend goud met hints van platina.Het is mogelijk om te veranderen van de lenzen.Verzonden per aangetekende post met het tracking-nummer.

€ 260.00

Een grote glazen sieradendoos van Bleikristall met vergulde rand en met mooie bolle deksel, bijzondere uitvoering

Een mooie grote sieradendoos van Bleikristall.De kristallen doos is 18.5 bij 12 cm en is 13.5 cm hoog.Op de bodem een prachtig bloem / ster en verder rondom met vierkante geslepen vlakjes gedecoreerd.De doos heeft een goudkleurige rand, zowel op de deksel als ook op de doos zelf. De deksel loopt mooi rond en geeft de kristallendoos een mooie vorm.De kristallen doos weegt bijna 2,5 kilo!.Een mooi item met een luxe uitstraling

€ 1.00

D.R.C. Relación circunstanciada de la última campaña de Buonaparte terminada por la batalla de Mont Saint Jean abstract también Waterloosesteenweg 1817

AFDRUKKEN huis: De nm de España in BurgosPLAATS van publicatie: MadridTAAL: SpaansVOLUMES: 1Pagina's: XXIV, 358, 82 pagina's en 2 vellen met uitklapbare plannenBINDING: hardcoverAFMETINGEN: 16 x 11 cm.JAAR: 1817CONDITIE: Goede staatIn het eerste deel van het boek, de ooggetuige verhaalt vertelt alle gebeurtenissen meegemaakt, en het tweede deel bevat officieel gepubliceerde documenten over de slag van Waterloo (deel in het Engels, officiële gedeelte en deel in het Spaans).Het boek is ongeveer 2 plannen van operaties en de speciale bepalingen niet opgenomen in het origineel.Zeer zeldzame en interessante werk, omdat het werd geschreven door een ooggetuige en gepubliceerd toen Napoleon nog in leven was (hij stierf in 1821).Gedetailleerde hervertelling van Bonaparte's laatste campagne, die met de slag van Mont-Saint-Jean ook eindigde, ook bekend als de slag van Waterloo.Gedetailleerde hervertelling van de slag van Waterloo, vertaald uit het Engels naar het Frans, met inbegrip van ondersteuning van de verschillende en belangrijke documenten. De controlewerkzaamheden omvatten enkele interessante notities, samengesteld op basis van wat is gepubliceerd over deze gebeurtenissen, en gehecht aan de gedetailleerde hervertelling van de laatste campagne van Bonaparte. Geschreven in het Frans door een ooggetuige...

€ 1.00

Grote miniatuur zilveren Pijpenrek Nederland

Grote Hollands zilveren miniatuur in de vorm van een Pujpenrek.Pijpenrek met de hand gemaakt en bijzonder fraai gedetailleerd.Fraai gegraveerd met Div bloemmotieven.Is voorzien van Nederlands zilverkeur zwaard met 835 Hoogte is 7,5 cmGewicht is 19,00 gram.Pijpenrek is in bijzonder mooie staat zonder deuken of krassen en is fraai gedetailleerd bewerkt.Word verzonden middels aangetekende verzending.

€ 1.00

From 1 to 91919 Euro

Set van 10 Amerikaanse kentekenplaten  Veilingen   Aangeboden: authentieke kentekenplaten uit USA. Conditie is te zien op de foto's.