Handgemaakte Malayer Perzisch tapijt, 410 x 98 cm, ca. 1900

Welkom bij passie d'Orient:De prachtige Bidjar Perzische tapijten behoren tot de meest resistente momenteel beschikbaar.Ze zijn gemaakt van kwaliteit wol.Voor de productie van een sterk en duurzaam stapel, zijn de knopen geslagen naar beneden met een zware metalen kam.Handgeknoopte.Maten:410 × 98 cmDikte: 8 tot 10 mm ongeveer.Leeftijd: Circa1900.Herkomst: Iran.In wol, met katoen warp.Knoop dichtheid: circa 360.000 knopen/m².Opmerkingen: 100% natuurlijke kleurstoffen - uitstekende kwaliteit - tekenen van slijtageMet certificaat van echtheid.Snelle levering via Bpost of GLS (secure, met tracking).Geen verzending naar eilanden (Corsica, Sicilië...)

€ 110.00

janneke brinkman salentijn servies

Deze set van 19 stuks voor 4personen. Het theeservies incl gebaksbordjes van janneke brinkman salentijn is in een geweldige staat. En helemaal compleet. In de set zitten 4x kopjes 4x schotels 4x gebaksbordjes 4x thee zakbordjes 1x suikerpot met deksel1x melk kannetje 1x lepeltje Alles worst proffesioneel verpakt en altijd verzonden met track and trace

€ 1.00

Reclamebord Harley Davidson reliéf muurdecoratie 'jaren 80Amerika hout polyester

Zwaar houten bord Harley Davidson van de jaren '80 met stevige houten omlijstingconditie ; bord is wat vergeeld en heeft wat lichte schade heeft vroeger in kroeg gehangen, vandaar dat het wat vergeeld isMaar het is nog een mooi verzamelitem voor de Harley liefhebber afmetingen 80x60cm gewicht 4,50kgWordt direct na betaling verzonden met track en tracenr.

€ 1.00

Mooi handgeknoopt Perzischiraans tapijt 252 x 170 cm, Let op! Geen minimum prijs vanaf 1€

De hoge knoopdichtheid en eersteklas materialen geeft tapijten van hoge kwaliteit. Ze worden geproduceerd in de meest voorkomende maten, het tapijt is een van de mooiste ter wereld en zeer populair onder verzamelaars. Fabricage:Handgeknoopt Afmetingen: 252x170Knoopdichtheid: ongeveer 360 000 knopen per m² Herkomst:Perzië/Iran Pool:Wol Schering:Katoen Dikte ongeveer:12 mm Zie foto's voor meer informatie Snel verzenden met verzekeringen

€ 1.00

7 x Antieke porseleinen Cowcreamers W.Kutzcher Co in uitstekende conditie

Verzameling van 7 antieke cowcreamers van hoogwaardige kwaliteit, oranje geglazuurd met kleuren afbeeldingen van o.a. Britse steden.In zeer goede staat, geen beschadigingen (zie foto's). De onderkant heeft een stempel "Foreign" hetgeen duidt op een herkomst van W.Kutzcher & Co (Duitsland) in 1920/1930.De lengte is 18 cm, de hoogte is 11 cm. Wordt met zorg ingepakt en aangetekend verstuurd.

€ 1.00

Val Saint Lambert Leon Ledru bonbonnière in galvanoplast, dans de flore decor

Fraaie bonbonnière door Leon Ledru.Deze techniek heet galvanoplastie.Door middel van electrolutie werd er een laag koper rond glas gezet .Door de hitte zijn er in deze serie zeer veel barsten in het glazen gedeelte gekomen bij de productie.Decor van deze bonbonnierre is het gekende "dans de flore " van op de Jupiter vazen .Je vind dit decor niet zo vaak op de galvanoplast stukken .Hoogte - 8 cm Diameter - deksel is ongeveer 12 cm Diameter - 12 cm .Conditie - buitenkant is uitstekend.Binnenin zijn er de productie barsten in het glas .Wat een mooi voorbeeld van hoe men vroeger echt kunstenaars waren ,want voor mij is dit kunst!!Wordt veilig verpakt verzonden.

€ 65.00

POBEDA vrijmetselaars mannen handmatig opwindbare horloge jaren 1980

Model: Maçonnieke Men's WatchVerkeer: cal. 2602-15 juwelenMateriaal: staalZaak grootte: Breedte: 38,3 mm (zonder de kroon), Lug-naar-Lug: 44 mm, dikte: 10 mmBand maat: Past bij ca. 20.5cm(wrist-size), Lug: 18 mmService: Gecontroleerd en aangepast door een ervaren horlogemaker voordat de veiling.Voorwaarde: NOS voorwaarde. Nooit gedragen. Schone zaak en dial. Houdt tijd zeer-well. Bekijk foto's zorgvuldig.Accessoires: De gloednieuwe zwart lederen riem in de foto's. Geen vak & papier.Het horloge zal worden verzonden zo zeer-goed verpakt met aangetekende brief en conversiecode na het einde van de veiling. Geen pick-up.* Levertijden: Europa: 7-20 BD (met uitzondering van Italië), Amerika: 10-25 BD, andere landen: 15-35 BD, ** Italië: 3-7 BD (met DHL Express)* (BD: werkdagen. Levertijden worden geschat en kunnen verschillen afhankelijk van de werklast van postdiensten (ihb in vakantieseizoenen) en de andere voorwaarden die buiten onze controle. Douanerechten zijn koper verantwoordelijk.)** (Sturen wij bestellingen naar Italië via alleen DHL Express. Snellere verzending met iets meer kosten. )Good luck op veiling. Gelieve te zien mijn andere veilingen.Dank u.

€ 55.00

Edgar Degas Untitled

Passe partout afmetingen: 40 x 30 cm, motiv ca. 17 x 13cmZeer goede staatVol met zorg en internationale geregistreerde scheepvaart

€ 2.00

Zippo limited edition kruisvaarder warrior. Nr 270 van 1000. Jaar 2013. NIEUW met originele doos

Zippo limited edition kruisvaarder warrior. Nr 270 van 1000. Jaar 2013. NIEUW met originele doosVerkopen voor deze prachtige zippo aansteker.Controleer het uitstekende werk en de houten doos met rode fluwelen aan de binnenkant en een massieve solide werkte metalen op de top met het symbool Templar.Dit is een van de meest gewilde stukken in zippo verzamelaars.De verzending is niet duur, dit vak is zeer zwaar.Verzending gemaakt op de beste en snelle service.Dank u

€ 130.00

Frankrijk 1 Semeuse Frank, 1903 Silver

1 zilveren "Semeuse" Frank, 1903. 5 g.Zeer mooi exemplaar van deze munt.Vrij zeldzaam.Niet schoongemaakt.Zie foto's voor een schatting van de kwaliteit.G. 467.

€ 66.00

Verzilverde oesterschaal op vier klauwpootjes,F. Brs, Engeland, ca 1910

Verzilverde kantel schaal met binnenschaal, lekbakje (treeft), en deksel met florale gravering en parelrand..Gesigneerd EPNS. Monogram op deksel.Werd gebruikt voorzet serveren van oesters.Hoogte 23 cm.Lengte 35 cm.Breedte 24 cm.Gewicht 2,6 kg.In goede conditie.Kavel wordt aangetekend en verzekerd verstuurd.

€ 160.00

Grote koffiepot van Meißen TOP

Zeer mooie en grote koffiepotFabrikant: MeißenCa 1900Hoogte: ca. 30 cmIn goede, onbeschadigde toestandSchuren van merkenZal worden verpakt in onsplinterbaar materiële en verzonden met DHL

€ 1.00

Antiek tafel stoofje Chauffe plat Rechauds de Table La Merveilleuse geel koper messing Frankrijk eind 19e eeuw

Mooi elegant antiek tafel stoofje . gemerkt : La Merveilleuse Zeer mooi uitgewerkt messing , geel koper .voorzien van handvatje.eind 19e eeuws , Frankrijk gebruikte maar zeer mooie staat , en kan nog steeds gebruikt worden.Zeer decoratief alsook functioneel.hoogte = 10 cm breedte x lengte = 17 x 24 cm gewicht = 1 K 400 Gr. Binnenin staat er een uitneembaar geel koperen kokertje waar men de brandstof bijvult en het vuurtje aanmaakt.De koker balanceerd bij het verplaatsen.Wordt met zorg verpakt, verzekerd en aangetekend verzonden met de post. Bekijk gerust ook eens mijn ander aangeboden artiekels.

€ 1.00

Wit Jade hand gesneden Laughing Buddha Amulet hanger 20e eeuw

oude witte Jade hand gesneden boeddhistische Laughing Buddha Amulet hanger - 20e eeuwDikte ca.: 0.5cmGewicht ca. 19gmooi handwerkzonder een snoerEdelstenen worden vaak behandeld als kleur of helderheid. Dit is niet bestudeerd in het specifieke objectverzekerde verzendingGeregistreerde scheepvaart. Verkocht as is.

€ 1.00

Een hoge kwaliteit gesneden ivoren brushpot China eind 19e eeuw

Een zeer fijn gesneden ivoren borstel potRijkelijk versierd, met Shou symbool, vleermuizen als onderste rand.China, Kanton late 19e eeuwhoge kwaliteit snijwerkVoorwaarde: professioneel gerestaureerd, één stuk is vervangen (zie foto's) over het algemeen in zeer goede staat.Meting: hoogte ca. 12,5 cm, diameter ca 8 cmHet beeld dateert van vóór 1947, vandaar inachtneming van het CITES-Verdrag, en wordt geleverd met een kopie van het certificaat.Wij zijn niet verantwoordelijk voor eventuele confiscatie door douane-ambtenaren.Het item wordt geleverd met een kopie van het certificaatGeregistreerd scheepvaart en alleen voor de landen die Ivory importeren toegeven. (niet buiten de eu)Het item zal worden zorgvuldig verpakt en zending moet worden ondertekend voor

€ 1.00

1970, Chateau Couhins Graves, Pessac Leognan, France, 6 Bottles.

De wijnen worden na betaling ingepakt en op maandag en vrijdag door de transporteur opgehaald.Bottles will be picked-up by transporter on monday and friday when payment is received.Flaschen werden von Transporter abgeholt werden am montag und freitag, wenn die Zahlung eingegangen ist.Bouteilles seront ramassés par transporteur lundi et vendredi lorsque le paiement est reçu.

€ 1.00

From 1 to 91919 Euro

Set van 10 Amerikaanse kentekenplaten  Veilingen   Aangeboden: authentieke kentekenplaten uit USA. Conditie is te zien op de foto's.