36 Zwitserland mannen zakhorloge emaille verborgen erotische glazuur Zwitserland 1920

Het geheim...Solide metalen zakhorloge met prachtige hanger. Zwitserland rond 1920Emaille wijzerplaat met Arabische cijfers en originele stalen handen - geblauwdeDial ring met prachtige hulpverlening.Terug instellen glazuur een prachtig paar in hun woonkamer wordt weergegeven. Frame met mooie verlichting.Bij het openen van het, zeer erotische vertegenwoordiging van de dezelfde paar op een bed. -StofkapHieronder de Zwitsers uurkwerk - gemarkeerd Swiss made en 15 juwelen - versierd met Geneve knippenClockwork werkt feilloos.Uurwerk zonder de kroon 5,3 cm - met kroon 7,5 cm 112 gOngewone collectors horloge. De stand is geen onderdeel van de veiling.Verzekerde verzendkosten met Österreichische Post AG

€ 90.00

Witgoud Emerald en Diamond Drop Earrings

InstellingMetal type: ..................................................................... 14K witgoudCa. gouden gewicht:... 7.20 gramAfmetingen:... (totale lengte elke oorbel)... 28 mm. (1.10 inch)Centrum stenen:Stone type: ..................................................................... Natuurlijke EmeraldsSh1ape: ............................................................................ Emerald cutWeight: ............................................................................. 2 stenen / 2.03 karaatColor grade: ................................................................... Fijne lichte grasgroenClarity grade: ................................................................. SICut: ................................................................................... UitstekendOrigin: .............................................................................. ColombiaTreatment: ...................................................................... Traditioneel geoliedExtra stenen:Stone type: ..................................................................... Natural DiamondsSh1ape: ............................................................................ Ronde Brilliant cutWeight: ............................................................................. 100 stenen / 1.00 karaatColor grade: ................................................................... F-GClarity grade: .................................................................. VVS-VSCut: .................................................................................... UitstekendDeze ring wordt geleverd met:-Certificaat van echtheid* Exclusieve Earring box* De geschenkverpakking* Verzending met EMS 3-5 dagen levertijd (traceerbaar Artnr.: 0118-15104

€ 1150.00

Heilige kunst retabulo in talha douro 19 eeuw

Portugal/Spanje, altaarstuk in gesneden douro, een uitstekende werk voor de 19 eeuw, oratorium Pocket altaarstuk verwijzen naar zeelieden het stuk heeft 15 cm hoog bij 16 "breed.Het stuk zal worden verzonden in de juiste verpakking beschermde zodat ze niet schade aan de reis naar uw bestemming lijden en een trackingnummer hebben zodat u weet waar het zich bevindt

€ 30.00

Prachtig koper geslagen haardscherm

Zeer mooi haardscherm uit koper geslagen schip met vele details.Mooi gedecoreerde rand Het koper is bevestigt op hout 2 pootjes en een handvat maken et helemaal af hoogte 65 cm breedte 45 cm Zie de foto's voor de details

€ 3.00

Vollmer Kibri Faller H0 5716 9488 B 141 goederenperron, seinhuis, bomen.

Vollmer/Kibri/Faller H0 - 5716/9488/B-141 - goederenperron, seinhuis, bomen.Vollmer 2x 5716 GoederenperronKibri 1x 9488 seinhuisFaller 1x B-141 goederenoverslag onderdelenNoch 1x set bomenBouwdozen zijn ongebruikt in een goede staat.Zie de foto's voor een indruk.Verzending goed verpakt.

€ 33.00

Isle Of Man ½ Sovereign 1973AElizabeth II goud

Isle Of Man - ½ Sovereign 1973A Elizabeth II, KM# 26 - goud(oplage slechts 14.000 stuks)Fijngewicht: 3.66 gramDiameter: 19 mmKavel wordt aangetekend en verzekerd verzonden.

€ 5.00

Glenmorangie Sonnalta PX

PrivécollectieSonnalta PX is de tweede toevoeging aan de Glenmorangie privé collectie, naar aanleiding van de fantastische Astar. Dit werd PX vernoemd naar zijn sherry afwerking in zoete Pedro Ximénez dessert sherryvaten. Het woord Sonnalta is Keltisch voor "Generous".Vat Type: Klaar in Pedro Ximénez46% ABV / 1,0 literItem zullen zeepbel verpakt en verzonden in een kartonnen doos.Verzending geschiedt verzekerde door track

€ 210.00

Stel verzilverde 3 lichts kandelaars met vergulde elementen, 2e helft 20e eeuw

Stel verzilverde 3-lichts kandelaars met vergulde elementen, op gelobde voet, tweede helft 20e eeuw. Hoogte: 34 cm, breedte: 35 cm. Totaal gewicht: 2942 kgIn NieuwstaatPakket wordt goed verpakt en verzonden met een traceer nummer.

€ 15.00

W.E. Johns De avonturen van Biggles 67 pockets jaren zestig vorige eeuw

W.E. Johns - De avonturen van Biggles - 67 delen - Utrecht/Antwerpen, Prisma, 1962 - pocket - 17.5 x 11 cm. Voor de titels zie foto's.Prachtige vintage pockets met de avonturen van de bekende piloot Conditie: op lichte sporen van gebruik na redelijk goed. Met een aantal schaarse nummersTotaal 71

€ 16.00

Messing 3 stel identieke hoge kandelaars

Messing - 3 stel identieke hoge kandelaars - Ca. 19001 - Hoogte 23 cm - voet 8 x 8 cmGewicht: 750 gram2 - Hoogte 17,5 cm - voet 8 x 8 cmGewicht: 540 gram3 - Hoogte 22,5 cm - voet 8,5 x 8,5 cmGewicht: 685 gramGoede gebruikte staat (niet gepoetst)De foto's maken deel uit van de beschrijving Wordt verstuurd met tracking-code via Bpost

€ 3.00

Carmina Brogues

Exquise Carmina brogues, kiezelstenen bruin leder, Goodyear bouw, decadente paarse voering en rubber buitenzolen.Dit is de schoen die het allemaal heeft:-bovendeel van leer die super stijlvolle en luxueuze kijken kiezelstenen.-elegant silhouet en mooie Sarto details.-duurzame bouw.-kussens van inlegzolen voor comfort.Schoenen zijn in zeer goede staat.Een geweldige kans om u te maken wat wordt een nietje in je garderobe.Meegeleverd zal worden met aangetekende brief met het tracking-nummer. Geen originele doos.Dank u voor het zoeken

€ 5.00

Een oude Europese cut diamant, 0.47 ct met IGI certificaat

Brilliant cut diamond, 0.47 ct met IGI certificaatKnippen: De oude Europese knippenGewicht: 0.47 ctKleur: GDuidelijkheid: SI 2Alle onze artikelen worden verzonden verzekerde en geregistreerd.

€ 1.00

Save The Queen blouse

Prachtige, zeer coloruful blouse, met toepassingen op de rug en op de mouwen.Uitstekende conditie.V-hals in voor- en achterkant.60% film, 35% polyamide, 5% elastan.lengte: 69 cm.Verschillende textuur op de mouwen en het lichaamIk zal het schip met post NL, met track & trace

€ 15.00

Foto Richard Standish Amateur model Shelby 2017

Afmeting : 21,5 x 28 cm Conditie: zeer goed, nooit ingelijst geweest.Model : ShelbySignatuur en info op achterzijde. ¶ Richard Standish is een Amerikaanse fotograaf woonachtig in Vicksburg Michigan die is gespecialiseerd in Model ( Naakt ) fotografie en uitsluitend werkt met 18 + amateur modellen.Verzending: goed verpakt en aangetekend.

€ 25.00

Letland (gevallen van BU2014 PRF 2015) Malta (gevallen van Buruli Ulcus 2008 x 2)

Officiële Maltese en Letse munt.Malta gevallen: 2 x 2008.8 euro-munten van 1 cent tot 2 euro + 1 vergulde ingots. Beperkt tot 40.000 exemplaren. Lotnummers: 32851/29802.Certificaat van echtheid binnen.Letland zaak 2015 8 Euro-munten van 1 cent tot 2 euro + 2 euro voor het voorzitterschap van de Europese Unie. Kwaliteit: bewijsSlechts 5000 munten geslagen.Certificaat van echtheid binnen.Letland zaak 2014 8 Euro-munten van 1 cent tot 2 euro.Slechts 250 munten geslagen. Lotnummer: 157.Certificaat van echtheid binnen. UNC munten. Zie de foto's om te vormen van uw eigen indruk

€ 28.00

Dom Perignon transparant acryl Champagne koeler

Dom Perignon. Dom Perignon Champagne.Model 2017De Dom Perignon acryl Champagne ijsemmer.Transparant. NieuwOntwerp door: Martin SzekelyDOM PERIGNON CHAMPAGNE IJSEMMERArtikeldetailsHoogte ca. : 27 cm.Diameter ca. bovenaan: 38 cm.Ca. gewicht: 3,5 kg.Kleur: transparantMateriaal:: acrylCategorie: Champagne

€ 60.00

From 0 to 132500 Euro

2 gr, Valcambi Suisse  Veilingen   2 x 1 gram fijn goud 999,9 Valcambi Swiss LBMAWordt aangetekend en verzekerd verzonden met tracking codeKan ook worden opgehaaldOpgelet u betaald per kavel verzendkosten