Broodsnijder ALEXANDERWERK

Mooie oude broodsnijder uit Duitsland van het merk ALEXANDERWERK.In goede werkende staat, ziet er goed uit gezien de leeftijd!Zeker ook mooi als decoratie.Het houten handvat heeft aan de achterkant een scheur, maar zit niet los.Afmetingen ca. 38 x 32 cm x 30 cm.Gewicht 4,5 kg. Hierdoor zijn de verzendkosten naar het buitenland hoog.Het pakket wordt verzekerd verzonden met DHL.

€ 2.00

Oosters tapijt Perzische Tabriz 100 handgeknoopte investeringen

Tapijt: De Perzische TabrizStaat: gebruikt tapijt in goede conditie

€ 120.00

Ebenezer Scrooge Charles Dickens personage (hoogte 165 cm)

Prachtig beeld van Ebenezer scrooge.Ebenezer Scrooge is een hoofdpersoon uit de bekende Christmas Carol roman van Charles Dickens.Het beeld is gemerkt met de letters AAA.(zie foto)Het beeld heeft gebruikerssporen.(zie foto)Ebenezer is 1.65 hoogHet lampje werkt en heeft 4,5 mtr aan snoer.Het beeld in zn geheel is uniek,en kom je zelden tegen.

€ 150.00

Hermès Médor koppeling in Alligator Mississippiensis

Uitzonderlijke en zeldzame Hermès Médor koppeling in zwarte Alligator MississippiensisTweedehands, in uitstekende conditie.Geen merken of slijtage aan de randen, nemen de reflecties op alle kleuren die worden gevonden rond de zak, ze zijn iets minder opvallend op de achterkant (lichte patina)."Sugar loaf" gesp in goudkleurig metaal.Afmetingen (bij benadering): 16 x 23 x 3 cmGenummerde 24RB1998Opgenomen in de CITES bijlage IIB waarmee het vrije verkeer binnen de Europese Unie.Geleverd met haar dustbag.Verzendkosten Chronopost zou hebben verleend."Bieders moeten zich bewust zijn dat verschillende landen niet toestaan objecten importeren afgeleid van bedreigde en andere beschermde soorten, zelfs indien een certificaat van oorsprong is. Bieden bevestigt u dat u zelf hebt vertrouwd met douane wet- en regelgeving van uw land."

€ 888.00

Frankrijk loterij Royale de France veel 2 expositietickets vanaf 1792

1 ticket vanaf de eerste tekenen van januari 1792 ondertekend door Blanquet met terug inktstempel1 ticket uit de tweede trekking vanaf juli 1792 dezelfde handtekening en het stempel.H 21,5 L 10,5 cm.De foto's geven een duidelijk beeld schetsen

€ 37.00

Echte WO2 Duitse officieren knoeien DAF vork nad lepel

WO2 Duitse oorspronkelijke puinhoop DAF stalen bestek, lang: vork 18,1 cm, lepel 18,3 cm.Alle details en voorwaarde zijn zichtbaar in de bijgevoegde foto's.Verzending uit het Verenigd Koninkrijk - kleine pakket met het tracking-nummer.

€ 35.00

Geheel bewerkt messing kranten lectuur standaard houder

Mooi massief messing lectuur / kranten standaard. Het gehele object is bewerkt met mooie barokstijl ornamenten en is in zeer goede staat. ook de 4 poten zijn bewerkt en het geheel heeft een handvat.afmetingen60.5 cm hoog41 cm breed24 cm diepword aangetekend verzekerd verstuurd , kan ook afgehaald worden

€ 16.00

Nobuyuki Yoshida OMA@Work 1972 2000 2000

Nobuyuki Yoshida (redactie) - OMA@Work 1972-2000 - a+u Publishing - 2000 - 277 pp. - Softcover - 29,2 x 22 cm. - tweetalig: Japans en Engels.Conditie: (zeer) goed. Korte aantekening op inhoudspagina.

€ 16.00

Grote blauw rode Indonesische Amber 100 natuurlijke steen 160 x 112 x 105 mm 1250 g

Grote ruwe blauw/rood oranje uit Sumatra: zeer zeldzaam ras100% natuurlijke amber!Uitzonderlijke afmetingen en dezelfde kleur:-Gewicht: 1250g-Afmeting: 160 x 112 x 105 mmFoto's 1,3,5,6: daglichtFoto 2,4,7: (blauwe kleur): met behulp van een UV-lichtDeze variëteit van barnsteen is een zeer zeldzame kleur, ongetwijfeld als gevolg van de aanwezigheid van aromatische stoffen: op een witte ondergrond en onder kunstlicht, blauwe amber is transparant geel, licht blauwachtig, maar op een ondoorzichtige of zwart oppervlak. In het zonlicht duurt het op een diep blauwe tint, evenals een fluorescentie onder ultraviolet.Het pakket wordt verzonden met een tracking-nummer waarmee u de vorderingen van de zending volgen.

€ 500.00

Houten klarinet, Birker Tilburg, tweede helft 20e eeuw

Houten klarinet, gemerkt: 'Birker Tilburg', Holland, tweede helft 20e eeuw.Totale lengte: 63,8 cm, diameter: 7,5 cm. Gewicht: 663 gram.In redelijke staat. Klarinet dient nagekeken te worden, verder vertonen de toetsen slijtage (chroomlaag afgesleten), in het steuntje aan de onderkant zit een scheurtje en tussen de losse delen zit wat speling. Op het houtwerk zitten ook krasjes. Zie de foto's die deel uitmaken van de omschrijving.Kavel wordt aangetekend verstuurd.

€ 40.00

Klassieke Duitse FEK mistlampen circa 1974 Porsche, VW, Mercedes, BMW

Dit is een set mooie klassieke mistlampen van het merk FEK. Met gouden spiegel wat een speciaal effect geeft.Gemaakt in Duitsland circa 1974. In Nieuwstaat; de lampen lijken nooit gemonteerd te zijn geweest. Nog in de originele verpakking. Mat zwarte Rally uiterlijk; in zeer mooie staat; zie foto's. Spiegels perfectFormaat van de lampen is 15,5 cm diameter.Glasmaat is 13.5 cm. Deze lampen werden gebruikt voor Porsche, VW, Mercedes enzovoort.Met een vervangbaar H-3 halogeen lamp. De lampen worden zorgvuldig verpakt en met track and trace code verzonden. Waar mogelijk met Kiala.

€ 25.00

Portugal 1 Escudo 1935 Lissabon

1 escudo gedateerd 1935, Portugese RepubliekMetaal: Cu 610, Zn 200 en Ni 190Gewicht (cataloog): 8gDiameter: 26.8mmAlberto Gomes 2013 catalogus: 29.42______________________________________________________________Alle zendingen zijn CTT aangetekend verzonden naar de koper.Alle stukken op veiling zijn echte en zijn gefotografeerd met behulp van een macrolens te geven een betere indruk van de details.Mocht u aanvullende informatie, neem contact met ons voor bieden.

€ 200.00

Zeldzame kruisboog, antieke, Alpine, Zwitserland , midden 19e eeuw

Zeldzame kruisboog met veel ingewikkelde details, antiek, Alpine, uit Zwitserland?, midden 19e eeuwca. 85 x 70 cmZonder bout

€ 181.00

Schedel Art authentiek gegraveerd doodshoofd van een koe in mat grijs (44 x 55 cm)

Hand gegraveerde koe schedel, gegraveerd door ambachtslieden die de oude kunst van het graveren van vader op zoon doorgegeven. Volledig met de hand gesneden.Ongewone stuk, zeer decoratief.De schedel is mat grijs aan de voorkant en goud in de rug.Afmetingen:Lengte 44 cm.Breedte 55 cmVERZENDKOSTEN:-De schedel is in goede conditie en zal worden verzonden met een Track & Trace code via DHL Parcel. U ontvangt deze conversiecode zodra het pakketje is verzonden en uw perceel kunt bijhouden als u uw Track & Trace code onder 'Zendingsnummer' op www.dhl.de-Als u vragen hebt over de status van uw zending, zijn huidige locatie en de geschatte levertijd hebt, is het best contact opnemen met DHL Parcel direct via Facebook Messenger. Zij antwoorden binnen 24 uur.

€ 40.00

Verzilverd Roomstel, F B Rogers,Amerika, 1883.

Verzilverd oud Roomstel met Gegraveerd serveerblad gemerkt met. Trade kroontje Mark 1883 F B ROGERS SILVER CO.En nog aanwezig een oude sticker helaas alleen nog nr 8 is leesbaar.Herkomst. Amerika.Gebruikers sporen krasjes aan de onderzijde van de items.Lengte serveerblaadje. 26.5 CM. Breedte. 14 CM. Gewicht. 184 Gram.Suikerpot. Hoogte. 6.5 cm. Doorsnede. 8 cm x 8 cm. Gewicht.148 Gram.Melkkannetje. Hoogte. 6.5 cm. Doorsnede. 8 cm x 8 cm. Gewicht. 122 Gram.Verzending geschied via post. n.l.

€ 1.00

Zeer mooi model van de luxe boot Riva fino, lengte 68cm

Mooie luxe RIVA FINO boot model,fijn gemaakt in edele materialen.Het hout is gepolijst en gelakt, in verschillende lagen.Alle versieringen zijn verchroomd.Zetels en trims in wit kunstleerIn perfecte staat, MINTLengte 68 cmBreedte: 24 cmGeschiedenis:Riva is een Italiaanse industrie van motor prestige runabout boten, in de vroege jaren 1950 opgericht door de Italiaanse fabrikant Carlo Riva. Riva bouwen zijn laatste houten runabout boot in 1996.Het object zal worden zeer goed verpakt met bescherming om eventuele schade te vermijden.Waarschuwing: het is groot: 68 cm. Het perceel zullen aanzienlijke met de bescherming

€ 135.00

Italië 100 x 1 lire Keizerrijk 1939 ALFA BS.15

Wad van bankbiljetten, 100 stuks met volgnummers.UNC en in perfecte staat.1939 standaardserie 14/11/1939.Nominale waarde: 1 Turkse lira.

€ 153.00

From 1 to 100000000 Euro

Goudbaar, 5 gr, Metalor Switzerland met certificaat  Veilingen   5 gram fijn goud 999,9 Metalor Switzerland In originele seal met certificaatnummer: Het nummer kan anders zijn dan op de afbeelding Wordt aangetekend en verzekerd verzonden met tracking codeOpgelet: u betaald per kavel verzendkosten Kan ook worden afgehaald