DuPont aansteker 1970 1980

Dupont aansteker, in goede conditie, code B4AE99Geregistreerde / uitdrukkelijke bijgehouden scheepvaart.

€ 1.00

Seiko Yacht Timer Sports 200 ( ref 6m37 6010 ) Herenhorloge 1995

Seiko was de eerste fabrikant die het 5-dot regatta aftel-systeem heeft ontwikkeld in een quartz-versie.Dit horloge heeft dat quartz-uurwerk. De 6m37-6010. Het horloge heeft een diameter van 42mm zonder de kroon en is zo'n 12mm dik. De goudkleurige uni-directionele duikbezel draait wel, maar zeer moeizaam. De zilverwitte wijzerplaat met de 5 gekleurde regatta 'dots' is nog in zeer fraaie staat. Het glas is Sapphlex cristal en dus keihard. De Seiko is waterdicht tot 200m ( dit is een opgave, maar geen garantie voor vintage horloges ). De Seiko heeft een 18mm bruin lederen band met doornsluiting, in gebruikte, maar draagbare staat. Deze band is goed voor een pols tot 22cm. Het horloge is multifunctioneel met o.a. een chronograaf-functie, regatta-countdown timers (5-10 en 15min) en een adjustible countdown timer. De subdials met de verdeling wordt bediend met de kroon. Een uitgebreide manual kunt u makkelijk vinden op internet.Het horloge is in prima staat, zowel technisch ( 100% ) , als ook optisch ( 8,5/10 ). Kijkt u voor uw eigen juiste indruk aub zelf goed naar alle foto's. Alleen het horloge wordt geleverd.Uiteraard wordt dit zeer zeldzame Seiko Regatta-zeilhorloge goed verpakt en aangetekend ( verzekerd ) verzonden.

€ 1.00

Seiko Honda Sportura chronograph

Seiko sportura racingMovement: quartzgeval: staalWe voorzien nieuwe originele seiko rubber band [55gbp waarde]grootte: 43mm [met kroon 44mm]de grootte van de pols: van ongeveer 21cm pols pastBekijk in goede conditie voor leeftijd look zeer sportief op de pols voorzien wij nieuwe originele seiko rubber band [55gbp waarde] en we vervangen de oude voorjaar balken nieuw.nieuwe swiss renata batterij gemonteerdenkele lichte krassen op de zaaklage reserve krijgen een koopje...originele doos en papieren opgenomenWe plaatsen verzekerde/bijgehouden

€ 1.00

Jeannette Amsterdam Girl smokes lll

- acryl verf op 3d doek - gesigneerd - vernis laag - ophang draad aangebracht - 50 x 70 cm - met certificaat - verzekerde en aangetekende verzending - afhalen is ook mogelijk, in Zwaanshoek NH

€ 65.00

Emerald 3.64 ct

Emerald, groene kleur met IGI report Slijpsel: Rectangular Cushion Mixed CutKleur: GreenZuiverheid: Transparant, naturel inclusion patternGewicht: 3.64 ct Afmetingen: 11.68 x 8.45 x 5.54 mm Land van herkomst: ZambiaMinor Clarity Enhancement ( F1 )IGI report nr: 245644107Voor meer info zie IGI certificaat.Will shipped by DHL express with insurance

€ 3.00

Parker 100 Opal zilver ballpen

Perfecte eenvoud, perfecte balans en het perfecte resultaat. Dit kun je zeggen van de Parker 100 Opal zilver-balpen. Nooit gebruikt. Sticker prijs nog steeds op. Parker 100 ballpen wordt geleverd in Parker doos.

€ 1.00

Zwitserland 1900 2002 Partij covers en zegels in 2 ordners

Met beschreven en onbeschreven coversZie foto's voor een goede indruk.Aangetekende verzending.

€ 30.00

Groot Brittannië koningin Victoria 2 6d Lila, 5 Crimson en 10 ultramarijn, Stanley Gibbons 178, 180 en 183

2 / 6d Lila, 5 /-crimson en 10 /-ultramarijn hoge waarde ingesteld.Boete gebruikt met geregistreerde ovale annuleert.Klein scuff op de 10 /-ultramarijn.Stanley Gibbons catalogus 2015 £935Zie afbeeldingen/scans om te vormen van uw eigen indruk/advies

€ 35.00

1983 Côte Rotie René Clusel 4 bt. 1978 Gigondas Vieux Clocher 2 bt. Total 6 flessen

Frankrijk - roodCôte-Rotie René CluselVieux-Clocher Arnoux & Fils

€ 1.00

Oude, zeldzame sculptuur Yome Congo Kinshasa Afrika

Oude, zeldzame sculptuur - Yome - Congo-Kinshasa--AfrikaMateriaal: houtAfmeting: 41 cmGewicht: 1.0 kgDe foto's geven een goede indruk.Verzekerde verzending.

€ 1.00

Canada 1 Dollar 1993 'Maple Leaf' 1 20oz Goud

Canada - 1 dollar 1993 Maple leaf Goud.Gewicht 1,55 gram goud met een gehalte van 999/1000.Beoordeel het zelf aan de hand van de afbeeldingen.Wordt aangetekend veronden.(Code 1004-5)

€ 80.00

Een stel opklapbare brocante Victoriaanse wandornamenten met cherubijnenkopjes met plaats voor waxinelicht of kaars, midden 20e eeuw

Een stel brocante wand ornamenten met cherubijnen kopjes met plaats voor waxine licht of kaars.Afmeting: Lengte 24 cm Breedte 15 cm Gewicht: ca 1.2 kgZie verder bijgaande foto's voor een exacte indruk en die mede deel uitmaken van omschrijvingPakket wordt goed verpakt en verzekerd verzonden.

€ 1.00

Oceaan Jasper sculptuur 19,0 cm x 14,2 cm x 9,5 cm 2,6 kg

Je biedt op een veelkleurig Oceaan jasper sculptuur met standaard, de afmetingen zijn 19,0 cm x 14,2 cm x 9,5 cm, weegt 2,6 kg, het land van oorsprong is Madagaskar, de steen is gesneden en met de hand gepolijst.De foto's zijn genomen bij daglicht.

€ 35.00

Paar van zilver verguld bloemenvazen met geperforeerde inzetstukken, één merk JOHN BIGGIN CO 1910, de andere zilverplaatje gemaakt in Engeland

314 paar bloemen vazen met geperforeerde inzetstukken, zilver verguld, één merk JOHN BIGGIN & CO 1910, de andere zilverplaatje gemaakt in EngelandZijn ronde vorm, 12 cm doorsnede, hoogte 7 cm. De insert binnen is afneembaar voor reiniging en gaten voor het inbrengen van de bloemen heeft. Een van de twee heeft het merk fabrikant APEX, JOHN BIGGIN & CO, datum ongeveer 1910 (van fabrikant punch) en één met logo SILVER PLATED, MADE IN Engeland.Zilver Geplateerde item - met tekenen van slijtageNeem een goede blik op de foto 'sVerzending via TNT met e-mail updates. Controleer verzendkosten voor bieden.Niet beschikbaar voor pick-up.

€ 1.00

PORSCHE DESIGN, model 6604.41, mannen chronograaf horloge. Nieuw.

Technische specificaties:Merk: Porsche.Referentie: 6604.41Chronograaf functie 1/10 van een seconde.Zwarte wijzerplaat met 3 chronograaf sub wijzerplaten.Roestvrij stalen behuizing en armband.Swiss made quartz uurwerk (kaliber ETA 251 471).3 sub wijzerplaten van de chronograaf.2 drukknoppen.Ring met gegraveerde toerenteller schaal.Krasvrij saffierglas.Datum venster om 4 uur.Schroef-lock caseback.Case diameter: 33,5 mm (excl. kroon).Geval van dikte: 12 mmKnop sluiting.Waterbestendig: 10 ATM (DIN 8310).Riem lengte: 16 cm.Horloge band breedte: 16 mmVoorwaarde: nieuw.Verzekerde verzendkosten met tracking.

€ 325.00

Ludovic Labbé Le Rendez vous des Amis, Montmartre

Ludovic Labbé - Le Rendez-vous des Amis, MontmartreOlieverf op doekOndertekend en berekeningsverantwoordingen op de rug met verificatie stempel uit de workshop.38 x 46 cmBeursgenoteerde kunstenaar, waarnaar wordt verwezen door Akoun, Drouot en Artmajeur.Permanente tentoonstelling in de galerie Sillage in Paimpol.Talloze tentoonstellingen in Frankrijk en het buitenland.

€ 100.00

Ruby 1.68 ct

Ruby met IGI certificaat uit de zeldzame Mogkok gebied in BurmaSlijpsel: Oval Mixed Cut Kleur: Pink RedZuiverheid: transparent, naturel inclusion patternComments: No indications of treatment foundGewicht: 1.68 ct Afmetingen: 7.59 x 6.06 x 3.46 mm Land van herkomst: BurmaIGI report nr: S2F78244Voor meer info zie IGI certificaat.Wordt aangetekend en verzekerd verzonden.

€ 1000.00

Wereld heleboel 74 munten (Duitsland, VS, Zwitserland, Spanje, Nederland, Frankrijk, Zweden, enz...)

Duitse Keizerrijk, 1936-1939, 2 Reichsmark, Hindenburg, 6 zilveren munten, 5 Reichsmark, 1934, Garrison kerk Potsdam, 5 Reichsmark, 1937, Hindenburg, alle munten zijn gemaakt van zilver2 reichsmark Ag 625 / Cu 375, 8,0 g, diameter 25 mm5 reichsmark Ag 900 / Cu 100, 13.889 g, diameter 29 mmUSA, munt verzameling uit 1935Gewicht: 158 g, 28 muntenWereldwijd munt verzameling van 1942Gewicht: 311 g, 40 muntenZwitserland, Spanje, Nederland, Frankrijk, Zweden, Engeland, TurkijeArabische Emiraten, Cuba, Denemarken, Polen, India, JoegoslaviëDe foto's geven een goede indruk.Verzekerde verzendingVoorwaarde - Neem een kijkje op de foto's.

€ 1.00

Deutz Cuvée Classic Champagne 6 flessen (75cl)

Veel van 6 flessen.Deutz Cuvée klassieke champagne.

€ 120.00

From 1 to 91919 Euro

Set van 10 Amerikaanse kentekenplaten  Veilingen   Aangeboden: authentieke kentekenplaten uit USA. Conditie is te zien op de foto's.