SONY TC K630 ES serie

prachtige speler in nieuwstaat,een van de laatste series, gaat nog vele jaren meemet 3 koppen: tape/source schakelen en zeer hoge biaszeer hoge bouwkwaliteitType: 3-head, single compact cassette deckTrack System: 4-track, 2-channel stereoTape Speed: 4.8 cm/sHeads: 1 x combination record/playback, 1 x eraseMotor: 1 x reel, 1 x capstanTape Type: type I, CrO2, MetalNoise Reduction: B, C, HX ProFrequency Response: 20Hz to 21kHz (Metal tape)Signal to Noise Ratio: 72dB (dolby C)Wow and Flutter: 0.05%Total Harmonic Distortion: 1.0%Input: 77.5mV (line)Output: 0.44V (line)Dimensions: 430 x 118 x 345mmWeight: 5.2kg

€ 40.00

Foto Patrick Fagot Jelissa Les Fees 2010

Afmeting: 30 x 45 cm!Conditie: uitstekend; nooit ingelijst geweest.Jaartal: 2010; gesigneerd 15-4-16 en genummerd (7/12) op achterzijde foto.¶ De Franse fotograaf Patrick Fagot (woonachtig in Uzès) is bekend van zijn 'Wildlife'-fotografie voor tal van internationale tijdschriften. Daarnaast van zijn erotische naakten, veelal in zwart-wit.

€ 15.00

Andorra 5 diners 2004 Goud

Andorra - 5 diners 2004 GoudGewicht 1,24 gram goud met een gehalte van 999/1000.Beoordeel het zelf aan de hand van de afbeeldingen.Wordt aangetekend veronden.(Code 1203-4)

€ 43.00

DETOMASO Firenze Racing groene Mens Watch Chronograph Stainless Steel groene leerriem nieuw

Voorwaarde nieuw nooit gebruikt of geprobeerd, (van fabriek)Movement: Quartz artikelnummer DT1069-BKaliber: SII VD53 (Seiko)Gewicht 81 gDisplay: Chronograph Stopwatch functie, 24-uurs weergave en datumweergaveRoterende ring met indexen voor tijdzones World Time functie, TachymeterWater weerstand 10 barWater dichtheid: 10 bar, 100 meterStijl: analoogCase Diameter: 42 mmType sluiting: Pin lockHoogte kast: 12 mmOmlijsting functieLengte armband: 24 cmOmlijsting materiaal: roestvrij staalBreedte armband: 20 mmArmband materiaal: Leder armbandArmband: Kleur groen, (rood)Materiaal: roestvrij stalen behuizing (316L)Materiaal behuizing: roestvrij staal (316L)Geval van kleur zilverGlas gehard mineraal crystalWijzerplaat kleur groenBox Papers opgenomenGeregistreerde Mail met het volgen van de verzekering, wereldwijd.

€ 10.00

Breitling Colt Chronometer Mens watch gedateerd 2002

Algemene voorwaarde: Bijna ongerepte. Geen krassen of gutsen. Sommige zeer lichte slijtage merken. Alle documenten zijn in orde.Zaak: Stainless steel. In uitstekende conditie. De slijtage van dit horloge geeft aan dat het zeer licht is gebruikt of heeft genoten van regelmatig onderhoud. Diameter 37mm, met uitzondering van kroon en lugs. Lug breedte = 18 mm. unidirectionele bezel, die vrijelijk verplaatst en klikt op zoals het hoort.Armband: roestvrij staal met alle juiste nummers. Geen dings of gutsen, in feite is het in uitstekende conditie. Alle links zijn aanwezig op de armband.Kiezen: Blauw met alle de juiste markeringen. Lichtgevende verf in uitstekende conditie. Datum @ 3h klikken zoals het hoort en heeft een snelle functie.Handen: In ongerepte voorwaarde - originele naar het horloge.Crystal: Saffier kristal dat in uitstekende staat - geen krassen is.Alle Items verzonden via bijgehouden dienst ondertekend.Leverancier zou artikelnummer: 103859846547

€ 220.00

Kunstsmederij J. v.d. Wiel, Tilburg Nederland set van drie ballerina's op houten sokkel

Prachtige set van drie ballerina's.Van geklopt en gesmeed metaal, in goud, zilver en brons look.De gouden en zilveren variant zijn voorzien van sticker op achterzijde "J. v.d. Wiel Kunstsmederij".Ze zijn allemaal iets anders (halslijn, rok, haren).Zeer elegant geheel.De totale hoogte van elk beeld is ca 33 cm.Het breedste punt is ca 10 cm.Op houten sokkel van 4 cm hoog en 9,5 bij 9,5 cm breed. In uitstekende staat.Wordt aangetekend/verzekerd verzonden.NB: bij aankoop van meerdere kavels door binnen/buitenlandse kopers worden de aankopen gezamenlijk verzonden en worden eventueel teveel betaalde verzendkosten geretourneerd.

€ 10.00

L. Bogert,(20e eeuw) De schoenlapper

Klassiek schilderij, geschilderd door de schilder L. Bogert (20e eeuw). Voorstellende: Schoenlapper in zijn werkplaats. Betreft acrylverf op doek. Gesigneerd links onderin. De afmetingen van het doek zijn: 40 cm x 50 cm. Inclusief de lijst zijn de afmetingen: 52 cm x 62. Verkeert in een hele mooie 100% gave staat.

€ 1.00

Mooie set van vijf Franse koperen steelpannen in vijf verschillende maten,exclusief item!

Een set van 5 mooie koperen steelpannen uit Frankrijk.De steelpannen zijn oerdegelijk en de steel aan de pan is geklonken met 3 nagels.De pannen zijn allen aan de zijkant voorzien van een logo met de tekst Fabrication Francaise.De afmetingen en gewicht van de steelpannen is als volgt: ( van klein naar groot )- doorsnee 12 cm, gewicht 400 gram- doorsnee 14 cm, gewicht 600 gram - doorsnee 16 cm, gewicht 800 gram- doorsnee 18 cm, gewicht 900 gram- doorsnee 20 cm , gewicht 1100 gramDe steelpannen hebben een vertinde binnenkant.De steelpannen zijn in een mooie gebruikte staat met lichte gebruikerssporen.Echt een mooi item, in ieder geval een super mooi decoratief item!

€ 2.00

Pelikan 215 vulpen. Piston filler. Met notitie boekje en inkt pot. Mint Condition.

Pelikan 215 vulpen. Piston filler. Met notitie boekje en inkt pot. De vulpen is in Mint Condition, alleen de verpakking is enigszins beschadigd.Aangetekende en verzekerde verzending via MyParcel.

€ 10.00

18 K witgoud hanger bezaaid met 90 briljanten pave gezet van totaal ca. 1,39 ct. E F VVS VS

Fantastische hanger bezaaid met 90 briljant geslepen diamanten in pave gezet.Gekeurd/gehalte: 750 voor 18 K goud gehalteGewicht is ca. 5,85 gram *Ketting is allen voor de foto's en wordt niet meegeleverd!90 briljant geslepen diamanten:4 x 1,80 mm of ca. 0,025 ct..86 x 1,50 mm of 0,015 ct..Gewicht totaal ca. 1,39 ct..Kleur E-F helderheid VVS-VSSlijpkwaliteit is zeer goed tot uitstekend met schitterend vuur in de stenenBovenkant breedte 9,50 mm, onderkant breedte 14,60 mm, lengte 19,30 mm en dikte 14,60 mm.In het echt komt de hanger beter tot zijn recht!!In uitstekende staat en gereinigd/gepolijst in eigen atelier. (Alle maten zijn met een digitale schuifmaat gemeten). Uw aankoop wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend/verzekerd in een sieradendoosje verstuurd.My reserve prices are Low compared to the estimated value, enjoy the bidding!The buyer is responsible for all duties and/or taxes.

€ 3.00

Duitsland Staten, Osnabrück Thaler 1715 Sade Vacante

Duitsland Staten, Osnabrück. Thaler 1715 Sade Vacante. Zilver, 42,35 mm, 28,88 gr.Zie afbeeldingen voor een juiste indruk.Zal worden verzonden per aangetekende post met het tracking-nummer.

€ 90.00

Zilveren soezenmand met parelrand, C.L.J. Begeer, 1919

Soezenmand in mooie staat met parelrand hand gezaagd wordt aangetekend verzekerd verzonden835 / 1000 lengte 18 cm breedte 9.5 cm hoogte 7.5 cm gewicht 118 gram gemerkt jaarletter J voor 1919 en letter B in schild met 2 sterren voor C.L.J. Begeer

€ 68.00

Hogan, Damesschoenen

De schoenen zijn in uitstekende conditie.ZwartGrootte: 38,5.De schoenen worden geleverd zonder de originele verpakking - We instaan voor de authenticiteit van het Italiaanse merk HoganAarzel niet ons te contacteren voor meer informatie.Tommaso.

€ 1.00

Veel 9 vrouwen items van juwelen 1930 70s

Broche met 2 slangen met een centrale paarse steen, onbekend materiaal en edelsteen, meten van 5.5 x 3.5 cm; gewicht 23 gBroche met 3 bloemen, onbekend materiaal, van 5 x 7 cm; gewicht 16 gGrote broche, onbekend materiaal, 2 x 9 cm, gewicht 3.5 g metenClip-on earrings door Rossi Bijoux, gemaakt in Frankrijk, onbekend materiaal en stenen, meten van 6,5 x 2.5 cm; gewicht 20 gOorbellen met rode koraal, onbekend materiaal, gemarkeerd "8 C", het meten van 6 x 2,5 cm; gewicht 8 gSterling zilveren ketting, met.925 hallmark en "Italië", met blauwe stenen (kan niet bevestigen echtheid), lengte 40 cm; gewicht 3 gKetting met blauwe stenen, onbekend materiaal en stenen, lengte 40 cm; gewicht 28 gArmband met parels, onbekend materiaal, lengte 19 cm; gewicht 1,5 gSterling zilveren ring, met.925 hallmark, enigszins uit vorm; gewicht 5 gVerzekerde verzendkosten met tracking.

€ 14.00

18 kt geel gouden ring met topaas

18 kt geel gouden ring met topaas.Steen: grote vierkant licht strogele topaz (15 x 15 mm), in een fijn gegraveerde gouden setting.Het is een zeer gangbare praktijk voor de behandeling van edelstenen te intensiveren hun helderheid en kleur. Het item in kwestie is in dit opzicht niet getest.Meesterlijk gemaakt door Italiaanse goudsmeden.Steen en het instellen van de diepte: 8/9 mm.Interne ring meting: 18/19 mm.Totaalgewicht van de ring: ca. 6 g.Verzekerde verzendkosten met tracking.

€ 1.00

Splashboard Trobriand Islands Papoea Nieuw Guinea

Een Trobriand eiland Splash-board, Trobriand eilanden; Milne Bay; Papoea-Nieuw-Guinea. Zet op de back-end van een grote kano zeegaande om te voorkomen dat opspattend water komt in de kano.Het goed gesneden bestuur van klassieke vorm met fijn gesneden kromlijnige apparaten algemeen, in de vorm van zoomorphs en aviaire cijfers, met een gespreide menselijk gezicht in het deel van het centrum; overblijfselen van rood, wit en zwarte pigmenten met fijne versleten patina en tekenen van leeftijd en traditionele slijtageLengte 111 cm. zwaar stuk!!Een opmerkelijke object erg gewild door verzamelaarstoegestuurd via International Shipping prioriteit (met het tracking systeem)

€ 32.00

Flip Flink 1 t m 13 Volledige reeks 13x sc herdruk 1e druk (1980 1982)

Totaal uitverkochte reeks verhalen uit het weekblad Robbedoes in de jaren 60Door Eddy Paape en J.M.CharlierAlbum 1-2-3-4-8 en 9 HerdrukAlbum 5-6-7-10-11-12-13 eerste drukNormale verzending

€ 25.00

From 0 to 132500 Euro

2 gr, Valcambi Suisse  Veilingen   2 x 1 gram fijn goud 999,9 Valcambi Swiss LBMAWordt aangetekend en verzekerd verzonden met tracking codeKan ook worden opgehaaldOpgelet u betaald per kavel verzendkosten