Ruby 0.52 ct Zonder Reserve Prijs

Ruby met IGI certificaat Slijpsel: Oval Mixed Cut Kleur: Deep RedZuiverheid: Translucent, naturel inclusion patternBehandeling : Enhanced ( Zie certificaat )Gewicht: 0.52 ct Afmetingen: 5.18 x 4.02 x 2.76 mm IGI report nr: 257747938Voor meer info zie IGI certificaat.Wordt aangetekend en verzekerd verzonden.

€ 4.00

Perzisch tapijt Keshan getekend (Kafi) , 360 X 255 cm

Herkomst : Keshan getekend (Kafi); maten: 360 X 255 cm; jaar:±1960 ; materiaal:wol; knoopdichtheid: ± 250 000 - 300 000 kn/m2; Met certificaat van echtheid en 1 jaar garantie; Conditie: Top zie foto's; verzending: wereldwijd met UPS ; professioneel gereinigd ; Nr.5129Dit tapijt is geknoopt in centraal Perzië. De tapijten met een hoge kwaliteit hebben meestal medaillon patronen met bloemvelden, maar variaties kunnen voorkomen. De patronen van het Keshan tapijt worden vaak gebruikt als originelen voor machinaal vervaardigde tapijten. Het Keshan tapijt is vertegenwoordigd in de meeste Europese koninklijke hoven.Kashan tapijten zijn typisch van hoge kwaliteit, veel zijden in hun ontwerpen. De basis is meestal katoen maar sommige van de beste voorbeelden kunnen pure zijde zijn. De wol moet zacht zijn en de stapel stevig geknoopt. De meerderheid van Kashan's hebben een soortgelijk ontwerp met een centrale medaillon en Perzische bloemenmotieven die het patroon vormen, maar zoals bij de meeste regio's, kunnen ontwerpen variëren. Populaire kleuren zijn ivoor, rood, blauw en zacht groen.Neem even de tijd om het tapijt in detail te bekijken en geniet van het kunststuk.

€ 500.00

Carbide lamp, merk Stella, mechanische werkplaatsen Sgarbi Chiozi Ferrar

Het bedrijf, met handelsmerk "STELLA", werd opgericht in Ferrara in 1924 door Gino Sgarbi en Jerome Castro en wendde zich tot de productie van verschillende verlichtingsapparatuur en lampen voor fietsen. De lamp is omgezet in een lamp met batterij (batterijen).Grootte:Hoogte: 30 cm inclusief handvatBreedte 18 cm.Omtrek 34 cm.

€ 6.00

Emaille bord Berger Kakao Schokolade

Leuk emaille bord van Berger ontmoette een mooie glans in zo goed als gaaf.Bord Is dit een kleinere uitvoering van het origineel.De afmeting is nl. 20 x 30 cm. in is ca. 1980/90vgeproduceerd.Het bord wordt goed verpakt in track trace verzonden worden voldaan.

€ 10.00

Lot van 4 Venetiaanse dienbaden en 17 onderzetters.

Lot van 4 Handbeschilderde Venetiaanse dienbladen en 17 onderzetters.Zeer decoratief.Afmetingen dienbladen:49,5 cm. bij 31 cm.42 cm. bij 28 cm. 51 cm. bij 34 cm.Het ronde dienblad heeft een diameter van 23,5 cm. De dienbladen zijn gebruikt, maar hebben geen barsten. Afmetingen onderzetters:1 x 10 cm.16 x 8,5 cm.De onderzetters zijn in uitstekende staat.Foto's maken onderdeel uit van de beschrijving.Kan zeer goed verpakt aangetekend verstuurd worden, maar ophalen mag ook.

€ 35.00

Terug naar de toekomst Hot Wheels schaal 1 18 EG DeLorean tijdmachine met mijnheer fusie

Terug naar de toekomst - Hot Wheels - schaal 1/18/EG - DeLorean tijdmachine met mijnheer fusie-Hot Wheels-Schaal 1/18/EG-Metalen / Open deuren in 1/18/EG schalen-Perfecte vak-Verzending met hoge beschermingsfactor & bijhouden* Niet te missen dit exclusieve model van DeLorean

€ 50.00

Antiek masker Ngbaka stam

Oud antiek en gebruikt masker van hout.Ngbake (M`baca) Congo.Meegenomen uit Congo door een antropoloog in de jaren `40.Het masker is 24 cm hoog.Het masker weegt 250 gramWordt als pakket verstuurd.inclusief track and trace.

€ 20.00

Een lot van 2 fimcamera's een Wollensak model 43 en een Canon Eight.

Wollensak model 43( inclusief orginele lederen beschermtas ). Is vervaardig uit gegoten grijs aluminimum. Niet getest met film. Geproduceerd in de VS.Veermoter werkt nog prima heeft slechts enkele gebruikerssporen. Canon Eight de No. 24475Filmcamera made in Japan Vervaardigd uit gegoten grijs groen aluminiumNiet getest met filmVeermoter werkt nog prima .Deze filmcamera kan enkele tekenen van cosmetische slijtage vertonen maar zien er verder goed uit.Deze objecten worden netjes, aangetekend en goed en veilig verpakt verzonden .

€ 8.00

Sputnik 2 Stereocamera compleet met afdrukraam en viewer

Sputnik stereocamera voor 6X6cm op rolfilm. Camera is van bakeliet. Camera heeft geen schade, en zeer weinig gebruikssporen. Lenzen zijn helder een stofje is mogelijk. Geen krassen, of schimmel. Camera is compleet met Viewer heeft heldere objectieven ( pootjes hebben wat ouderdomssporen) en Afdrukraam voor het maken van positieven. Met tas. Heldere zoeker een enkel stofje.Sluiter werkt normaal, niet op exactheid getest. Aangetekende verzending

€ 100.00

Origineel Curt Marasotti Amsterdam Hotel Love Boys 1978

Foto frame maat 26 x 31,5 cm, afbeelding maat 18 x 23 cmHet origineel is achter glas met houtvezelplaat voor opknoping.De afbeelding is ondertekend door de kunstenaar aan de voorzijde onder de foto-mount. Het toont twee hotel jongens seks spellen met een rijke dame.Conditie: Goed de kleuren van het schilderij zijn levendiger in het echte leven dan wat je in de foto's zien kunt.Het komt voort uit mijn privé-verzameling, die geleidelijk aan zal worden ontbondenStriptekenaar Curt Marasotti in heel Europa staat bekend om zijn Sexotic strips en erotische boeken en is een legende in de ogen van verzamelaars.Het glas-framed schilderij zal veilig worden verpakt en verzonden in een geregistreerde en verzekerde DHL parcel

€ 15.00

Kudde olifantjes oud houtsnijwerk van 28cm breed en 10cm hoog.

Het beeldje is van Hard hout materiaal gemaakt.Dit hout is werkelijk heel oud maar ik weet niet precies uit welke periode het beeldje is gesneden.Ook weet ik de afkomst van het houtgesneden olifantjes niet en der staat tevens ook geen handtekening op.Het beeldje heeft de volgende afmetingen,28cm breed 10cm hoog met een diepte van 6,5cm

€ 15.00

Jun Asilo Zeer grote clown aan touw Hand beschilderd en gesigneerd

Wereldwijd bekend en geliefd, de fraaie clowns gemaakt door de Filipijnse kunstenaar Jun Asilo.Hangend of liggend te plaatsen, zeer decoratief.In zeer fraaie, intacte staat met sporen van gebruik en ouderdom.Zeer gedetailleerd vormgegeven, gemaakt van kunsthars resin, hand beschilderd en gesigneerd.Afmeting incl. touw circa 120cm ; de clown is circa 52×20×17cm.Zie de foto's voor verdere details, onderdeel van de beschrijving.Wordt aangetekend en verzekerd verstuurd.

€ 55.00

Saffier 1,40 ct

-Cert nr.: 257749322-Natuurlijk korund-Natuurlijke Sapphire-Ovale gemengde knippen-1,40 ct-7,84 x 6.19 x 3.36 mm-Deep Blue-Doorschijnend-Natuurlijke opname patroon-Enhanced-Via een thermisch procédé-Zie certificaat en foto's voor meer details.

€ 1.00

Twee witte vlaslinnen tafellakens vier bijpassende servietten.

2 witte tafellakens + 4 servietten.Eén van 1,75 m x 1,14 m en één van 1,70 m x 1,14 m.De servietten zijn 42 x 42 cm.In uitstekende conditie.

€ 3.00

Omega Genève dameshorloge jaren 60

Omega "Genève" dameshorloge met nieuw cognac leren bandje ( max 18 cm.), diameter zonder kroon 22 mm., vanille/goud wijzerplaat, double kast, omega kroon en uitstekend lopend handwind uurwerk.Het horloge heeft enige krasjes aan het deksel ( achterkant) maar verkeert desalniettemin in zeer mooie staat.Het horloge wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

€ 75.00

Kistje ingelegd hout gitaar luit speeldoos muziekdoos speeldoosje muziekdoosje Boite a musique carillon spieluhr juwelenkistje sieradenkistje

Mooi klein roze speeldoosje met ingelegde in de deksel een afbeelding van muziekinstrumenten. Na het openen van de deksel gaat de melodie Torna a Surriento. Muziekdoosje speelt goedlengte 13 cmOphalen of verzendenPS in week 21 zijn wij niet in de gelegenheid te versturen.

€ 1.00

Meynet, Felix originele tekening Wild Cow Girl

HalloIk ben de verkoop van deze illustratie door Felix Meynet uit de "Sauvage"-reeks, volume 2het is ondertekend en meet 50 cm x 32 cm, in goede staat, geen plooien

€ 350.00

Goebel Hummel 2064 Australian wanderer

Uit de millennium collectie hummel nr 2064.Dit is een 3 delige set van een kindje met wereldbol en dispay.De set is in perfecte staat en is met display 15 cm breed. Beeldje los is 7 cm breed en 9cm hoog. Wereldbol is 8 cm hoog.Aangetekende verzending.

€ 20.00

18 kt gouden ring met amethist voor 6.50 ct. Inner grootte 18.4 mm

De maatregelen van de ring: 18.4 mm intern, extern 20,5 mm, 2,6 mm schacht breedte en 1 mm dikte. Het is ovaal-bijkorfvormige op de top, afmetingen: 19 x 10,2 mm. Het heeft een Amethist voor 6.5 ct, totaalgewicht: 5,6 g verzekerde verzending met tracking.

€ 3.00

From 1 to 100000000 Euro

Goudbaar, 5 gr, Metalor Switzerland met certificaat  Veilingen   5 gram fijn goud 999,9 Metalor Switzerland In originele seal met certificaatnummer: Het nummer kan anders zijn dan op de afbeelding Wordt aangetekend en verzekerd verzonden met tracking codeOpgelet: u betaald per kavel verzendkosten Kan ook worden afgehaald