Heleboel 10 geëtst kristallen glazen Frankrijk vanaf de tweede helft van de 20e eeuw

Heleboel 10 geëtste kristallen glazenFrankrijk, tweede helft van de 20e eeuwFijn gegraveerd en afgewerkt in ongerepte voorwaarde-prachtigeAfmeting: Hoogte 15.5 cm-diameter 8,5 cm

€ 1.00

Recarlo 750 geel gouden ring met diamanten grootte 20

Vrouwen 18 kt geel gouden ring met briljant geslepen diamanten (G kleur, duidelijkheid van de VS) ten bedrage van 1.20 ct.Gewicht: 8,5 g.Ring van grootte: 20.Zal worden verzonden verzekerd voor de volledige waarde.

€ 500.00

2016 Pouilly Fume, Domaine Champeau 6 flessen

Een mooie Pouilly Fumé door Domaine Champeau. De wijngaarden hebben een rijke bodem. Vol kalk en mineralen. De wijngaarden grenzen de wijngaarden van de beroemde Chateau La Doucette.De top vintage 2016! 3 tot 5 jaar kunnen worden opgeslagen!Speciale vermelding in Hubrecht Duijker's "Vondst van de Maand" (vondst van de maand).

€ 48.00

1999 hospices de Beaune, Premier Cru Beaune Premier Cru Cuvee Guigone de Salins 3 flessen in totaal

1999 hospices de Beaune, Premier Cru Beaune Premier Cru "Cuvee Guigone de Salins" 3 flessen in totaal uit de zaak.Meursault Jean Baptiste3 flessen in goede conditie. Altijd gehandhaafd goed. In een klimaat gecontroleerd kelder.Zie de foto's om te vormen van uw eigen indruk.Ingeschreven en verzekerde verzending is opgenomen.Bekijk mijn andere partijen ook door te klikken op mijn naam aan de linkerkant van het scherm.

€ 1.00

Puzzel van drie kaarten Frankrijk, Afrika en Europa 1940

U biedt op een leuke informatieve puzzel van "Lion Noir". Op deze manier leer je spelenderwijs de topografie van Frankrijk, Afrika en Europa. De stukjes zijn vakkundig met de figuurzaag uitgezaagd. De puzzel is in een goede staat. Alle stukjes zitten erbij. Een stukje heeft een klein stukje eraf, dit staat op de foto. De doos ziet er wat gehavend uit. afmetingen puzzel: 23 X 30 cmGewicht: 319 gram

€ 1.00

MONCLER regenjas

Uitstekende conditie - Raincoat - verzonden via de Italiaanse Post

€ 1.00

Vergulde bronzen Empire pendule ca.1855

Bronzen vergulde Empire pendule met prachtige vergulde ornamenten en details. De pendule is in een mooie onderhouden staat, het heeft een goed lopend opwind uurwerk met touwtjes mechanisme en is gesigneerd met het Med. D' Argent Vincenti & Cie 1855 stempel. Het uurwerk heeft een belslag op hele en halve uren. De verzilverde bewerkte wijzerplaat zit in een fraaie bronzen lauwerkrans ring. De foto's maken deel uit van de omschrijving. De opwindsleutel wordt bijgevoegd. De hoogte is 38,5 cm, breed 29 cm, diep 10 cm. Dit kavel wordt goed verpakt en aangetekend verstuurd. Het kan na overleg worden afgehaald in Haarlem, Nederland.

€ 510.00

Solide 750 geel gouden ring met saffier ceylon en 2 brilliants, 0,25 ct, VVSI TW

750 geel gouden ring met saffier ceylon en 2 brilliants, 0,25 ct, VVSI TW, grootte 55 - solidRing van hoofd: 6.5 mmBand van de ring: 3 mmGewicht: 7.29Ring van grootte: 552 brilliants en 1 ceylon saffier"Edelstenen worden vaak behandeld ter verbetering van de kleur of helderheid. Dit object is niet getest over de vraag of het werd behandeld.Edelstenen: Diamanten 0,25 ctKleur en helderheid: VVSI TWVerzekerde verzending

€ 1.00

Sarome benzine aanstekers collectie 50 60 Cruiser en Blue Bird

In totaal vier benzine aanstekers, 2 Blue Bird en 2 kruiser. In verchroomd metaal en emaille verf.Voorwaarde: Er zijn tekenen van het verstrijken van de tijd, sommige meer dan anderen. Maar de algehele look is juist.Afmetingen: 8 x 3 cm (Blue Bird) / 7 x 2,5 cm (kruiser)

€ 80.00

Oostenrijk, Hongarije John Tallis Oostenrijk 1851

Afmeting: 25 x 34 cm.Conditie: Zeer goed.Mooie kaart van Oostenrijk, met inbegrip van Hongarije, Bohemen, Lombardije, Kroatië en Gallicia. Met de decoratieve rand en drie vignetten, met inbegrip van St. Stephens, Wenen en de terugkeer van de Sennerin. Gepubliceerd in Londen.Gegraveerd voor R. Montgomery Martin de geïllustreerde Atlas. Tallis was één van de laatste grote decoratieve kaart-makers. Zijn kaarten zijn gewaardeerde voor de prachtige vignetten van inheemse scènes, de mensen en de natuurlijke schoonheid.Object zal worden verzonden per luchtpost met beschikbare online tracering.

€ 1.00

Portugal Luís I 2.000 Réis (goud) 1864 Lissabon

2.000 Réis (1/5 Kroonorde), 1864, Luís ik (1861-1889)Metaal: Goud (Au 916.6)Gewicht (cataloog): 3,6 gGewicht (werkelijk): 3,38 gDiameter: 20mmAlberto Gomes 2013 catalogus: 13.01ALS U NIET MET DE VOORWAARDEN INSTEMT, GELIEVE TE NIET BIEDEN.Veel worden verzonden via aangetekende post met verzekerings- en ontvangstbevestiging, of anders kunnen zij verzameld in Coimbra (Portugal).Artikelen worden tot 3 dagen na de bevestiging van ontvangst van de betaling verzonden op. Klachten met betrekking tot vertraging worden niet erkend nadat veel is verzonden. Tijd in transit na verzending per land verschilt, en kan niet worden beheerd.Als uitdrukkelijke verzending wordt aangevraagd, contacteer ons vóór bieden om erachter te komen hoeveel verschepende prijzen zal verhogen, of om te lossen andere vragen.Alstublieft zorgvuldig controleren van de foto's en beoordelen van het item staat. Als u niet akkoord met de rating toegewezen gaat, gelieve te bieden volgens de classificatie die u juist achten.Alle items zijn echte en gefotografeerd in een zodanige vertegenwoordigen hun voorwaarde is voldaan.Moeten worden meerdere veel gekocht, alleen het hoogste geprijsde verzendkosten aangerekend.

€ 170.00

Tandberg TR 220 Vintage 1976 stereo FM receiver made in Norway

Tandberg TR-220 FM stereo Tuner-versterker Het apparaat is in schitterende staat, de prachtige edelhouten woodcase geeft het een voorname uitstraling.Er is een schrammetje boven de afstemschaal bij 102 MHz. (foto 8)Aansluitingen voor: Phono, Aux, Tape en 4 luidsprekers.De tape ingang neemt ook Cd-speler of DVD/Video DIN-adapters zijn eenvoudig verkrijgbaar maar ik zal voor de zekerheid 2 DIN luidspreker pluggen, 1 Phono DIN/Cinch verloopkabel alsmede een Tape in/out DIN adapter kabel bijsluiten zodat alle gangbare apparatuur op de Tandberg kan worden aangesloten.Vermogen: 25 Watt/kanaal aan 8 Ohm. Afmetingen: 567 x 117 x 312 mm.Gewicht: 6 Kg.Alle door mij aangeboden Vintage audio apparatuur wordt alvorens het te fotograferen professioneel nagezien.Bij dit bedrijf (in Zuidlaren) wordt door elektro-technici een complete test uitgevoerd.De apparaten worden altijd gereinigd en zo nodig hersteld en opnieuw afgeregeld.Bij tuners en receivers is het vooral de afstemcondensator die aandacht vergt. In dit geval is bij deze TR-2020 de afstemming opnieuw afgeregeld zodat de op de afstemschaal aangegeven waarden weer overeenkomen met de werkelijkheid. De receiver wordt volgens alle regelen der kunst, zeer zorgvuldig dubbel verpakt, boxed twice.Ik zoek altijd de gunstigste verzendwijze, b.v. Kiala in NL 3,95Ophalen kan natuurlijk ook.

€ 1.00

Philippe Cognée hommage aan Federico Garcia Lorca

Philippe Cognée (1957-) - hommage aan Federico Garcia LorcaZeefdruk op papierhandsigned en genummerde E.A.32/3768,3 x 48,7 cmnooit ingelijstuitstekende conditieEdition collectie PoliteoCOAgeschenk van Uitgeverplat werd opgeslagenwordt geleverd in een plastic buis van zware, grote diameter (meest betrouwbare)scheepvaart in de EU binnen 2 werkdagen na - levering in de EU in 2 werkdagen door UPSverzending naar rest van de wereld binnen 4 werkdagen - leveren aan de rest van de wereld in 4 werkdagen door UPS

€ 1.00

Albertus J. Temming (geb. 1942) Hollands winterlandschap op de rivier met paardje, molens en koek en zopie

"Hollands winterlandschap op de rivier met paardje, molens en koek-en-zopie" - olieverf op linnen - gesigneerd.Een groot exemplaar in het formaat 45 x 60 cm van deze zeer ondergewaardeerde schilder. Buiten zijn altijd precieze stijl van schilderen in solide compositie is dit zeer sfeervolle schilderij zoals we gewend zijn een mooi voorbeeld van de prachtige luchten die meneer Temming zich eigen wist te maken. Zoals bij hem meestal het geval is zijn er als het ware "meerdere schilderijen te ontdekken op één doek". In zeer passende klassieke lijst met, waarin de kleuren van de olieverf schitterend tot hun recht komen. Olie op linnen : 45 x 60 cm Buitenkant lijst : 58 x 74 cmAlbertus J. Temming werd geboren op 7 september 1942 in Utrecht. Hij schildert al vanaf zijn jeugd. Zijn olieverfschilderijen hangen in regeringsgebouwen en kastelen. Zijn klassieke taferelen zijn zeer geliefd in het buitenland. Hij was verbonden aan Artibus, dé kunstacademie van de provincie Utrecht en staat vermeld in de Jacobs Schilderslexicon. Exposities: Kunstliefde Utrecht Rembrandt Utrecht, De Zwolsche Algemene Nieuwegein en De Kunstkliniek Hilversum 't Gooiland Hilversum. Wordt aangetekend, verzekerd en goed verpakt verstuurd.

€ 1.00

Planches Anatomiques c. h. Boehringer Sohn 1985

Planches Anatomiques - c. h. Boehringer Ingelheim Sohn, 1985-30 x 21 cmBoek gewijd aan de anatomie met 54 kwaliteit platen (boek waarin normaal 55 platen / ontbrekende nummer 4).Verzending via Bpost met track & trace

€ 1.00

Omega DeVille mannen polshorloge

Vintage Omega DeVille verguld.De zaak heeft een diam. van 32 mm. (zonder de kroon).Stalen kroon met Ω logo.Het is een zeer slank horloge, met quartz uurwerk 1378 en precies op tijd loopt.Originele leerriem heeft 20 cm.kleine krassen op de achterkant.De oorspronkelijke doos en documentatie zijn niet opgenomen in het horloge.Het horloge zal worden goed verpakt en verzonden per geregistreerde (verzekerde) post.

€ 1.00

Jade Guanyin China tweede helft 20e

Chinese klein gesneden jadeiet Guanyin. 20e, H: 15,5 cmKras test is gedaan, positief.

€ 1.00

Theo Groeneveld Bentvelt

Theo Groeneveld (1897-1969) - Bentvelt - Olieverf op doek - gesigneerd - 1961Lijst: 64 x 55 cmDoek: 56 x 50 cmTheodorus Jacobus Groeneveld (Haarlem1897-Bentveld 1969). In goede staat. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1961. Betiteld "Bentvelt". Wordt aangetekend, verzekerd en goed verpakt verzonden of kan worden opgehaald in Vlaardingen.

€ 43.00

Mallen gietvormen van diverse hoofden lichaamsdelen

Ik bied een uniek kavel met versterkte gipsen mallen/afgietvormen aan.Het betreft hier een hele verzameling, maar wat er in ieder geval bijzit:- 2 armen- 2 vrouwenhoofden- 1 kindertorso- 1 paar kinderbenen- 1 kontje- 2 schoenen- 1 hoed- 1 paar vrouwenvoeten- 1 paar mannenvoeten- 3 paar handen- 1 paar borsten- meerdere kleinere mallenDeze mallen zijn overwegend gebruikt om afgietsels te maken in papier, incidenteel in andere materialen zoals was en PU-schuim. Ze zijn in gebruikte staat, maar allemaal schoon te maken en te hergebruiken als basis voor kunstzinnige doeleinden. De meeste mallen bestaan uit meerdere delen, ze zijn allemaal lossend. De grotere stukken zijn versterkt met glasvezel, jute of katoenrepen, waardoor ze relatief licht en toch stevig zijn. Ik heb een aantal afbeeldingen toegevoegd met afgietsels om een indruk te geven wat u ermee kunt maken. Deze afgietsels worden niet meegeleverd, het gaat alleen om de mallen waarmee deze afgietsels kunnen worden gemaakt.Wegens hoeveelheid, gewicht en omvang kan dit kavel alleen worden afgehaald in Utrecht (NL), gelieve daarmee rekening te houden tijdens het bieden.

€ 2.00

From 1 to 91919 Euro

Set van 10 Amerikaanse kentekenplaten  Veilingen   Aangeboden: authentieke kentekenplaten uit USA. Conditie is te zien op de foto's.