14 kt gouden ring met koraal, formaat 52

Mooie 585 / 14 kt gouden ring met koraalDe ring is niet hallmarked, 585 goud - in prachtige staat van bewaring!!!Gouden sieraden RingMaat 52Hoofd van de ringCa. 22 x 12 mmBand: 1.85 mmGewicht: 3,73 gConditie: Zeer fijnVerzekerde verzending

€ 100.00

OUDE PERZISCHE DEKEN NAIN hand geknoopt 300X200cm

Herkomst: Iran / NainMateriaal: wolProductie: met de hand gemaaktGrootte: 300x200cm (+ - 5cm)Unieke kleuren.Conditie: goede staat - kleine gebreken in het middenOpmerkingen: Originele deken 100% met certificaatSnelle verzending!

€ 10.00

Sada Artdeco dameshorloge * jaren 20 30

Bijzonder en opvallend dames horloge uit de Art-deco tijd. Kast is van 10 karaat whitegold filled - - in prachtige staat met weinig slijtage.De langwerpige kast heeft een breedte van 17 mm (excl. kroon) en van band naar band is 26 mm. Boven- en zijkant van de kast fraai versierd met Jugendstil motieven. De wijzerplaat is donker zilverkleurig en ook fraai bewerkt. De onderkant heeft zijn goudlaag verloren.Het originele Zwitserse SADA uurwerk loopt nog keurig op tijd.Opwinden met de grote kroon.(cabuchon - - - met zwarte steen) Glaasje nog helder maar met wat ouderdoms-craquelé - - niet hinderlijk. Voorzien van een nieuw glanzend zwart leren bandje. Geschikt voor polsen tot 18 cm. Een opvallend dameshorloge....zichtbaar uit lang vervlogen tijden,maar nog steeds goed draagbaar .....met respect voor de leeftijd.Een blikvanger en een 'talking-piece' aan elke damespols. Wordt aangetekend verzonden.

€ 29.00

Blauwe saffier 1.99 ct

Sapphire, 1.99 ct.Natuurlijk korund.Donkerblauw.Transparant.Gefacetteerd ovaal knippen.6.72 × 8.84 × 3,76 mm.Oorsprong: Australië (in mijn mening). De genoemde oorsprong is het advies van de verkoper.Bewijs van warmtebehandeling.Cisgem verslag No. 5673 (Milaan, 3/7/2017).Zeer kleine nick op de gordel.Geregistreerde scheepvaart.

€ 1.00

Antieke Art Deco entourage ring tweekleurig 18 kt goud met robijnen en diamanten

Zeldzaam: Art Deco ring dateert uit 1925 in witte en gele 18 kt goud met eagle's hoofd hallmark. Perfecte staat.Vorm van de bloem (diameter 1,2 cm).Set met 12 natuurlijke Robijnen (onbehandeld) knippen in rozet en 9 rose-cut diamonds op 18 kt wit goud.Ruby grootte: 1,5 x 1 mm voor 0.35 ct. prinses gesneden, spoor instellen. Goed verlicht ruby en een mooie kleur onder het licht.Centrale diamant van 2 mm en 0,03 ct. omringd door acht diamonds van 1 mm voor 0.08 ct. Total diamond karaat: 0.11.Alle stenen zijn getest authentiek.Formaat 59. Vergroten/verkleinen mogelijk als de band is vrij dik.Gewicht 2,3 g.Zeer mooie originele brei. De band is gepolijst en opgeladen in goud. Geen tekenen van slijtage.Verzonden per aangetekend schrijven met ontvangstbevestiging en verzekeringen aan de waarde. Nieuw geval geleverd.

€ 80.00

585 14K geel gouden collier met gefacetteerde chalcedoon en amethist,ketting lengte 45 cm hanger 5 cm lang

Modern design met een grote cluster-hanger:- facetgeslepen chalcedon in een soort mandarijn-sinaasappel-oranje kleur, circa 14 mm breed x 38 mm lang x 6 mm dik;- groen-gele chalcedon, gesneden en gegraveerd als een blad, circa 15 mm x 22 mm;- facetgeslepen amethist druppel, 5 mm x 8 mm.De stenen zijn van een zeer goede kwaliteit, met slechts enkele minuscule krasjes, spotjes en insluitsels, die alleen goed met de loep zijn te zien.De chalcedon stenen zijn bijgekleurd, de amethist is natuurlijk.De ketting-lengte is 45 cm en het gewicht 2,2 gram.De hanger is 5 cm lang en kan van de halsketting afgenomen worden. Gewicht 8,2 gram. Totaal gewicht van het collier is dus 10,4 gram.Gestempelt 14K op het ophang-oogje van de hanger, de ketting-label en op de 6 mm veer-sluiting, met merkje van de fabrikant.Dit komt uit de erfenis van een kunstzinnig atelier-galerij, ongedragen en in uitstekende staat. Wij zijn Nederlanders en versturen vanuit Spanje, circa 1 werkdag na betaling, zorgvuldig verpakt en per aangetekende post met tracking nummer (Correos España). Levering in de meeste Europeese landen normaliter in circa 1 week, sommige landen - en buiten Europa - duurt langer.

€ 25.00

Koperen borstelkastje, Nederland ca 1920

Houten borstelkastje bekleed met latoenkoper.Fraai uitgewerkt en mooi gedecoreerd.Mooi geslepen spiegel aan de voorzijde,Binnenin twee goed bruikbare orginele borstels met mooie decoratie.Breedte: 38 cm..Hoogte: 65 cm.Diepte: 7 cm.Wordt goed verpakt, verzekerd verzonden.

€ 1.00

Mooie HAND KNOTTED Perzisch Serab deken c. 170x90cm in goede conditie

Dit is een zeer goed gemaakt en bewaard gebleven nomadische tapijt van Serab in het noordwesten van Iran.Serab tapijten een beschouwd als beter kwaliteit Heriz tapijten welke familie waartoe ze behoren; Vandaar de term Heriz Serapi.Oorsprong: Serab, IranMateriaal: maagd wol op katoenHerkomst: privé landgoedGeschatte leeftijd: 75 jaarKnopen: Ca. 250.000 knopen per m2Voorwaarde: sommige gerepareerd slijtage-en-scheur naar de franjes overigens goede stapel, geen kleur of vorm vervorming.

€ 65.00

Matteo Rossi (Murano) grote vaas met patches (uniek stuk, 38 cm)

Unieke en originele vaas Murano glas geblazen. Kolf vormige punt,volledig handgemaakt door kapitein Rossi Matteo. Lichte rook-grijze kleur, versierd met zwarte vlekken.De illustratie is ondertekend met een diamant gravure op de base: "Rossi M. MURANO 2017"Unieke en onnavolgbare item.Met certificaat van borgtocht.Nieuwstaat.Hoogte 38 cm.Breedte 16 cm.Gewicht 1980 g.

€ 85.00

Alfa Romeo 3.7 GTA Sportwagon 2004

Echte liefhebbers auto: zeer mooie Alfa Romeo 156 Sportwagon 3.7 V6 GTA Zeer speciale uitvoering, blok is getuned van 3.2 naar 3.7 liter. Normaal is het vermogen 250 pk bij deze is dit 340 pk. Auto heeft een zeer lage kilometerstand (23.792 zie foto) en heeft slechts 1 eigenaar gehad! APK momenteel verlopen maar een nieuwe zal geen problemen geven.Deze auto heeft standaard Connect-Nav, de enige van alle in Nederland nieuw geleverde auto's.Is voorzien met zeer veel opties waaronder een Webasto standkachel telefonisch op afstand te bedienen, elekrisch glazen schuif-/kanteldak, lederen bekleding, cruise control, electronische schokdemping, sperr-differentieel enz. Rijden in deze auto is een feest. Nieuwprijs 90.000 euroEen rijtest is gepubliceerd in het Klaverblaadje, officieel orgaan van Stichting Club Alfa Romeo Bezitters.Deze auto kan bekeken en afgehaald worden in Nieuwegein, Nederland, alwaar de auto gestald is.

€ 3400.00

Handgegraveerde cameo met 925 zilveren instelling. Italië. Ovale vorm. Diameter 56 mm

Handgegraveerde cameo van Napolitaanse meester goudsmeden in Italië. Totaal gewicht: 18.5 gOvale vorm. Diameter: 56 mmNatuurlijke shell. Kleur: CarneoolVerzending via verzekerde post.

€ 2.00

Lange zeldzame Vintage Hand geweven Tribal Perzisch Hamadan Runner deken 410 x 80 cm

ORIGINELE HAND GEKNOOPT PERZISCH TAPIJT, GEEN IMMITATION.Gecertificeerde hand geknoopt Perzisch tapijt maat: 410 x 80Hard dragen lange & zeldzame authentiek hand geknoopte loper (4m lang), wol op katoen bouw, rijke Toon geverfd met behulp van traditionele methodes hand gesponnen wol .vegetable kleurstoffen zeldzame nomadische kunstwerk.Prachtige meerdere medaillon geometrisch ontwerpHet zou hebben genomen een wever ongeveer 10-12 maanden wil dit stuk wevenHand geweven in centraal west Perzië (IRAN)grootte: 410 x 80 cm

€ 400.00

Enrique Salvá Romeu (1916 2007) Paisaje manchego con casa labriega Bodegón

Afmeting: 54 x 65 cmIngelijsteIn goede conditieOorsprong: artist's erfgenamen.Het zal worden verzonden via het expeditiebedrijf.

€ 35.00

Sterling zilveren rode en zwarte glazuur ovale Manchetknopen

Sterling zilveren rode en zwarte glazuur ovale Manchetknopenca.1998Volledig hallmarkedAfmeting-Grootte: 2.6 x 1,85 x 1.1 cmTotaal gewicht: 6 gramVoorwaarde: Algemeen gebruikt, heeft een paar leeftijd gerelateerde slijtage en kleine oppervlakte slijtage, geëmailleerde in goede staat, over het algemeen goede staat, gelieve zie foto's.Originele doos.Item zal veilig worden verpakt en verzonden uit via bijgehouden en verzekerde post binnen twee werkdagen.

€ 26.00

Prachtig meerschuim sigaar houder

Prachtig meerschuim sigaar houder, Oostenrijk XIX eeuw. Battle scène met soldaten, paarden en soldaat gezegend. Superb carving, mondstuk in barnsteen.Zeer goede staat maar één zwaard ontbreekt. L = 19 cm.

€ 400.00

Dupont pen in gelaagd 18K goud

PEN NOOIT GEBRUIKT, GEKOCHT OP 04/04/1981 OP ERRICO JUWELEN IN NAPELS

€ 15.00

0,81 ct briljant gesneden witte diamant, G I3 UITM G VS

Gecertificeerde IGL Israël D84447093IL 23 februari 2017Briljante knippen. Uitstekend.Gewicht: 0,81 ctKleur: GDuidelijkheid: I3Pools: goedSymmetrie: zeer goedMiddellange kroonFluorescentie: geenZie het verslag voor meer details.Verzekerde verzendkosten met tracking.

€ 500.00

From 1 to 100000000 Euro

Goudbaar, 5 gr, Metalor Switzerland met certificaat  Veilingen   5 gram fijn goud 999,9 Metalor Switzerland In originele seal met certificaatnummer: Het nummer kan anders zijn dan op de afbeelding Wordt aangetekend en verzekerd verzonden met tracking codeOpgelet: u betaald per kavel verzendkosten Kan ook worden afgehaald