Oude Italiaanse gitaar 1950 rinomata

Prachtige oude Italiaanse gitaar 1 meter lang breedste punt 37 cm 6 snaren uit 1950 estudiantina rinomate fabbrica Italiaan chitarre cantania Italië gewicht 1300 gram goede staat mist alleen een paar snaren verzendkosten nl 14,50 Europa 35,95 rest van de wereld 105,95

€ 1.00

Friesland Pieter van der Aa La frise suivant les Nouvelles Observations 1713

Afmeting: 22 x 30 cm. Conditie: uitstekend. Voldoende marges. Blad geheel iets bruining. Verso: blank. Mooie handkleuring.Handgekleurde kopergravure van Friesland. Linksonder mooie titelcartouche met figuren in klederdracht, uitgeversimpressum, schaalstok en wapenschild. Verschenen in "Nouvel Atlas tres exact et fort commode pour toutes sortes de Personnes (...) Uitgegeven in Leiden door Pieter van der Aa 1713.

€ 25.00

Bolex Minipod Praying Mantis statief

Deze Vintage Bolex statief is 50 of 60 's die zijn gemaakt met aluminium, omvat leergeval.Dit mini statief is gemaakt voor lage camera hoek set-ups. Het laat een verscheidenheid aan standpunten dus een de camera zeer laag bij de grond en tot een hoogte van ongeveer 24"(61 cm plaatsen kunt).Het compacte formaat, zorgt ongeveer 14 inches (35.5.cm) wanneer gevouwen, voor een gemakkelijk dragen. Licht van gewicht zo goed: weegt 1 pond 4oz (560 gram).De voorwaarde is onberispelijk, alle functies werken perfect. Dit statief zou een grote toevoeging aan een collectie, of met een van de huidige camera's worden gebruikt.Gelieve fotos look helemaal zoals ze een deel van het overzicht zijn.Verzending door PostNL ondertekend voor, of kan afgehaald worden.

€ 1.00

Enorme Moody Blues Collection 13 albums (17 LPs 1967 1984) 3 DVD box (limited edition) in EX NM voorwaarde

1) dagen van toekomstige verleden: Deram DES-18012, Canada 1967, EX / VG +2) het begin: Decca 6454 037, Holland 1968, EX-/ NM3) op de drempel van een droom: Deram SML 1035 Duitsland 1969, gatefold, incl boekje, EX / NM4) aan onze Childrens Childrens kinderen: drempel THS1, Duitsland 1969, gatefold, EX / NM5) a Question of Balance: drempel THS 3, Engeland 1970, gatefold, omhullen cover, incl. originele inlay, VG +/ EX6) every Good Boy Deserves Favour: Drempel THS 5 Duitsland 1971, gatefold, originele inlay, EX- / EX7) this Is The Moody Blues (2LP): drempel 6645 302, Holland 1974, gatefold, EX-/ NM8) een droom (2LP): Nova 6.28362, Duitsland 1976, gatefold, EX / NM9) groot Moody Blues (2LP): Deram 6645 300, Holland 1978, VG +/ EX -10) octave: Decca 6367 125, Holland 1978 gatefold, EX- / EX-11) Moody Blues verhaal (2LP): Decca 6641 913, Holland 1979, gatefold, NM/NM12) het heden (2LP): drempel 810 119-1, Holland 1983, NM/NM13) stemmen aan de hemel: Decca 820 155-1, Holland 1984, VG +/ EX14) 3DVD-Box: hun volledige verhaal In A 3 cd Deluxe Set (limited edition) MintRecords wordt in plastic bescherming mouwen per aangetekende post toegestuurd.Zie voor de tracklists (label) scans)

€ 27.00

Emporio Armani chronograaf AR1400 mannen horloge 2016

Horloge nooit gedragen (beschermfolie heeft originele) volledig operationeel.Het komt uit de collectie van horloges, Emporio Armani model 1400Het horloge is gemaakt van keramiek, die wordt gekenmerkt door zeer hoge sterkte en weerstand tegen schuren, bovendien, het is uitgerust met hoge kwaliteit quartz uurwerk.KLEUR - zwart - zilverSpecificatie:-Quartz uurwerk-Keramische envelop-Keramische riem-Mineraal, spiegelglas-Strakke zwarte wijzerplaat-3 extra kleinere doelstellingen-chronograaf-stempel-de tweede hand-Logo op de wijzerplaat-Klasse waterdichte 3ATMafmetingen:-Breedte van de envelop: 43 mm-De dikte van de envelop: 10 mm-De lengte van de armband: 220 mm-Armbanden breedte: 24 mmOpgenomen:-vak-Gebruikershandleiding-certificaatgeregistreerde verzekerde verzending

€ 125.00

Zeldzaam mooi sierlijk geëtst en gegraveerd Lefaucheux penvuur revolver caliber 7mm ca. 1850

Bouwjaar: ca. 1850 Totale lengte: 20.5 cm. Looplengte: 8.8 cm. Gewicht: 363 gram Authentiek en origineel revolver. Voorzien van diversen Luikse proefbankstempels.Gemerkt door de maker: gekroonde JLMechanisch in perfecte staat: strakke veren & perfecte trommel timing. Ets en graveerwerk zijn van uitzonderlijk mooie en gedetailleerde kwaliteit. Kolf is ebbenhout en heeft een eenvoudige checkering. Ongerestaureerd en ongepoetst. Een prachtig en fascinerend wapen in een uitzonderlijk perfecte conditie. Aangetekende en verzekerde verzending met PostNL.

€ 90.00

Nederland 10 euro 2003 Van Gogh goud

De tien euro Van Gogh Tientje 2003 is geslagen in Utrecht en heeft een oplage van 20.000. De voorzijde van de 10 euro 2003 Van Gogh Tientje heeft de afbeelding van het portret van Beatrix naar links, opgebouwd uit herhaling van de letters KONINGIN DER NEDERLANDEN en op de achterzijde een zelfportret, opgebouwd uit herhaling van de letters VAN GOGH; VINCENT 1853-2003.De tien euro 2003 Van Gogh Tientje heeft als muntmeesterteken koerszettende zeilen. De tien euro Van Gogh Tientje 2003 is gemaakt van goud 900/1000 en heeft een gewicht van 6,72 gram en een doorsnede van 22,5 mm en is geslagen in Prooflike-kwaliteit. De tien euro 2003 Van Gogh Tientje heeft een gekartelde rand. Het Van Gogh Tientje werd ontworpen door Karel Martens. Kenmerkend van Van Gogh was altijd zijn centrische manier van werken. Deze centrische manier van werken komt ook terug op de keerzijde van de munt. De keerzijde toont één van de beroemde zelfportretten van Van Gogh uit 1889. Het portret is vanuit een spiraal opgebouwd uit de letters VAN GOGH.zie de afbeeldingen voor een eigen indruk.

€ 220.00

1973 vino da Tavola del Greppo Biondi Santi 1 fles (75cl)

1973-vino da Tavola del Greppo Bondi-SantiNiveau: bovenste schouder.Capsule: zeer goed.Label: zeer goed.Proeverij van Opmerking: zure kersen fruit, kruiden en sous-bois notities. Delicate maar mannelijke styling. Krachtige zure streep houdt de wijn levendig. Zeer aangenaam.

€ 1.00

XL ketting samengesteld uit gekweekte licht grijs ZOETWATERPARELS.

Zoetwater gekweekte parels. Kleur: Lichtgrijs. Ketting lengte: 170 cm. gemiddelde parel grootte: 7 mm. hoog Poolse en glans. Vorm van de parel: Barok. Gewicht: 160 g. Silk-threaded met een knoop tussen elke parel. Nooit gedragen. Geregistreerd scheepvaart, met het tracking-nummer.

€ 25.00

Märklin H0 24130 50 x C rails 24130 gebogen rails bocht R1

Märklin H0 - 24130 - 50 x C-rails 24130 gebogen rails bocht R1Rails in nieuwstaat, rails komt uit startsets, rails is van productiejaren 2010, 2011 en 2012Zie de foto's voor een indruk.

€ 57.00

Zeer zeldzame RMBO diplomatieke politieke ambtenaar greatcoat, oorspronkelijke periode item

Extreem zeldzame RMBO officiële van GREATCOAT, oorspronkelijke periode itemRMBO = Reich ministerie voor de bezette Ostgebeite, (nationale ministerie van de bezette Oostelijke gebieden)Leer = horsehide!Houd er rekening mee:Exacte metingen:schouder aan schouder: 48 cmOksel tot oksel: 50 cmtotale lengte: 132 cmmouwen lengte: 65 cmVolgens mij, maat L. Gelieve te controleren, als deze zeldzame jas bij je passen!Zeer zeldzame greatcoat in perfecte staat. Zeer zwaar leder.Draagkoordje diplomatieke dolk gemarkeerd met HUGO glas enD.R.G.M.M5 / 8c.RZM "A" voor AssmannRZM zig-zag kraag2 zakjes binneninBachelite knoppenVerzending alleen met zekerheid!

€ 100.00

Art Deco 1.00 ct oude knippen bolsjewistische diamanten ring

Typische en vet vorm Art Deco ring set met bolsjewistische geslepen diamanten.Deze handgemaakte ring bestaat uit gemengd wit en geel goud.Het hoofd van de ring is ingericht met 3 grote diamanten - oude bolsjewistische knippen, gelegen in het centrum.De diamanten centrum worden omringd door kleinere-oude ook knippen.Deze ring is een voorbeeld van decoratieve en bruikbaar type van echte Art Deco juwelen.Originele antieke voorwaarde!De beschrijving van de edelstenen:1 x 0,36 ct1 x 0,25 ct1 x 0,18 ct;4 x 0,03 ct4 x 0,02 ct2 x 0,01 cttotale gewicht van diamanten 1.00 ct. Duidelijkheid SI1-Si, kleur ik-JAfmetingen:hoofdmaat 2,3 cm lange x 1,2 cm breed17 mm band maatgewicht van 3,84 gramGemmologisch certificaat inbegrepen bij de aankoopIk bied de volledige verzekerde met tracking nummer verzendservice!Oude doos is niet incl.Gelukkig bieden!

€ 57.00

Trix Roco Lima H0 13 personen en goederenwagens, merendeels van de DB

Trix/Roco/Lima H0 - 13 personen- en goederenwagens, merendeels van de DB3x Trix Express DR, goederentreinbagagewagen, groen met machinistencabine1 x Roco, DB, personenwagen, groen, 1e klas, 1 raam aan iedere kant geopend1 x Roco DB, personenwagen, groen, 2e klas, 2 ramen aan iedere kant wit 1 x Roco, DB, gesloten goederenwagen, bruin, lang, lengte over buffers 16 cm,1 x Roco, DR, goederentreinbagagewagen, groen, met ramen en machinistencabine1 x Lima, DB, sneltreinwagen, blauw, 1e klas1 x Lima, DB, sneltreinwagen, boven beige, onder blauw, 1e klas1 x Lima, DB, sneltreinwagen, boven beige, onder turquoise, voor 2e klas, achter 1e klas, gele streep boven de ramen1 x Lima, DB, sneltreinwagen, boven blauw, onder wit, 2e klas1 x Lima, FS, autotransportwagen, grijs, dubbeldekwagen1 x Lima particuliere wagen, containerwagen met 2 vrachtcontainers, a.) Kühne u. Nagel, b.) Carl TiedemannBekijkt u a.u.b. de foto's.

€ 1.00

Dinky Toys Div.schalen Vickers Supermarine 'Swift' Fighter No.734, Hawker Hunter Fighter No.736, Gloster Meteor No.70e en Hawker Tempest No.70b

In dit kavel;1) no.734 - Vickers Supermarine `Swift` Fighter - 1955 Afm.ca.; 62 x 52mm - Gewicht ca.;20gr.Conditie model en doosje compleet met alle flapjes; Zeer goede staat 2) no.736 - Hawker Hunter Fighter - 1955Afm.ca.; 70 x 54mm - gewicht ca.;30gr.Conditie model en doosje compleet met alle flapjes; Zeer goede staat 3) no.70e - Gloster Meteor Twin Jet Fighter - 1946 Afm.ca.;67 x 64mm - Gewicht ca.;23gr. - Conditie model; Goede staat 4) no.70b - Hawker Tempest II Fighter - 1946 Afm.ca.; 63 x 50mm - Gewicht ca.;14gr. - Conditie model; Goede staatBekijk aub goed mijn foto's; Ze zijn een juiste weergave van de zeer fraaie staat en mooie condities van deze 4 vliegtuigmodellen, waarvan no.734+736 met originele verpakking, Worden goed verpakt en aangetekend verzonden

€ 61.00

Clarisse Juranville Une étude simplicité, les fleurs et leur histoire Armand Dubois Les petits chasseurs d'insectes 2 delen 1892 geen datum

1. Clarisse Juranville - Une étude simplicité, les fleurs et leur histoire - Limoges, Barbou Uitgever, 1892-336 pagina's - Hardcover, volledige rode geïllustreerde percaline inbinden - 28 x 19 cmGoede staat, tweede notebook losse, ontspannen gezamenlijke, duidelijke binnenkant.2. Armand Dubois - Les petits chasseurs d'insectes - Limoges, Barbou Uitgever, geen datum - 336 pagina's - Hardcover, volledige rode geïllustreerde percaline inbinden - 28 x 20 cmGoede staat, terug licht verschoten, tranen op de gewrichten, enigszins wreef covers, twee eerste en laatste twee laptops los maar niet gescheurd met begin van de opening van het scharnier na deze twee laptops. (zie foto's)

€ 1.00

Beranek Skrdlovice glasfabriek zware vaas (5kg)

Prachtige vintage Bohemen Tsjechië Skrdlovice glasfabriek Beranek vaas.Zwaar (5kg)Hoogte is 26, 5cm.Gekenmerkt met een sticker.In een goede conditie met enkele kleine tekenen van leeftijd op de stand (zie foto 7 + 8)

€ 43.00

Ronde 18 kt witgoud met een peer en brilliants. GEEN RESERVE.

18 kt wit gouden ring met centrale deel in de vorm van een ring set met 8 brilliants en een cultuurparel.Materialen:Hallmarked 18 kt (750/1000) witgoud. 18 kt goud is hallmarked 750 A1 in het interieur deel met verwijzing van de fabrikant.8 briljant geslepen diamanten ten belope van 0,08 ct ca. kleur kenmerken (ca.): H-ik / duidelijkheid: SI.Een natuurlijke Zoetwaterparel in witte kleur van ca. 5,2 gekweekt. Goede lustre.Ring hoofdmaat: Ø14 mm.Dikte: 3.7 mm op het breedste deel en 2,5 mm op het smalste gedeelte.Inwendige diameter: 18.4 mm.Grootte: ES 18, FR 58, USA 8.5.Gewicht: 3 g.Onlangs rhodinated. Als nieuw.De kenmerken van de diamanten zijn geschatte waarden, omdat ze werden geanalyseerd zonder uitgepakt uit het item van juwelen.Foto's genomen onder natuurlijke licht met een mobiele telefoon.Verzending per aangetekende post met beschikbare online tracering. Het wordt aanbevolen dat u TNT voor verzendservices kiest, want het is de snelste en veiligste transportbedrijf.

€ 65.00

From 0 to 182499 Euro

2 gr, Valcambi Suisse  Veilingen   2 x 1 gram fijn goud 999,9 Valcambi Swiss LBMAWordt aangetekend en verzekerd verzonden met tracking codeKan ook worden opgehaaldOpgelet u betaald per kavel verzendkosten