Noch e.a N 250 delige pakket met planten struiken 162 stuks, bomen 80 stuks en 10 zakken strooisel

250-delige pakket met planten/struiken 162 stuks, bomen 80 stuks en 10 zakken strooisel162 planten/struiken op 2 matten, struiken/planten zijn afneembaar en weer terug te plaatsten op de mat.80 bomen van 3 CM tot 10 CM. Verschillende types en lengtes aan bomen.Verschillende merken waaronder Noch en andere merken, meeste nieuw.10 zakken strooisel waaronder 3 zakken met steenkolen, grind gras etc.Alles in een goede en nette staat.Wordt goed verpakt en verzonden met PostNL, sommige landen DPD.Foto's zijn een deel van de omschrijving

€ 39.00

Deutz Cuvée Classic Champagne 6 flessen

Veel van 6 flessen.Deutz Cuvée klassieke champagne.

€ 120.00

6 flessen met presentatie set 1 Cardhu 12 70 cl 40 1 Caol ila 12 jaar oud 70 cl 40 Knockando 12 jaar 70 cl 40

Presentatie zo instellen dat 6 flessen whisky1 Cardhu 12 70 cl-40%1 Caol ila oud 12 jaar 70 cl-40%Knockando 12 jaar 70 cl-40%Talisker port ruigh 70 cl-40%1 Lagavulin 16 ans 70 cl-40%1 singleton sunray 70 cl-40%

€ 200.00

Geschiedenis John Lothrop Motley History of the United Netherlands 4 delen 1868

John Lothrop Motley - History of the United Netherlands - New York, Harper and Brothers, 1868 - ( I ) 532; ( II ) 563; ( III ) 599; ( IV ) 631 pp - Hardcover ( half lederen band met goudopdruk ) - Afmeting; ca 23 x 15 cm - Conditie; Goed ( lichte gebruiksslijtage aan ruggen hoeken, docht niets dramatisch, deel 2 mistaan het achterplat een klein hoekje van de bekleding, vast in de ban en schoon, de kaart van de belegering van Antwerpen heeft een klein scheurtje )Mooie set in waarschijnlijk de eerste Amerikaanse druk( totaal 4 ).

€ 15.00

Vintage Cutlery 12 persoons 72 delig bestekkoffer

Prachtig 72-delig zeer compleet lichtgewicht bestek in luxe koffer met twee cijfersloten, verdeeld over twee lagen. Materiaal: 18/10 stainless steel met goudkleurige accenten.Bestek is gemerkt: Bama 18/10 stainless steel (waarvan foto's).Afmetingen koffer: (hxbxd) 10,5x45x35 cm. Inclusief certificaat en de instructie om de cijfercode te wijzigen. Conditie bestek: Zeer goede staat - het bestek is slechts sporadisch gebruikt.Conditie koffer: Zeer goede staat - koffer bevat enkele kleine gebruikssporen (waarvan foto's).Wordt aangetekend en goed verpakt verzonden.

€ 1.00

Utrecht Jacob Kuyper 8 litho's 1867

Afmetingen: ca. 15 x 18 cm en 18 x 15 cm. Conditie: goed. Voldoende marges. Bladen wat gebruind. Verso: blank. Lithografieën, verschenen in Kuypers Gemeente-Atlas van Nederland. Onder de kaart staan de oppervlakte in bunders en het aantal inwoners rond 1867 vermeld. Uitgegeven door Hugo Suringar te Leeuwarden, a.d. 1867. Jacob Kuyper (1821 - 1908) was aardrijkskundige en cartograaf. Tevens was hij de mede-oprichter van het KNAG. In de jaren 1865-1870 verschenen de delen van zijn Gemeente-atlas van Nederland; een veelgevraagd bijproduct van de net gereedgekomen topografische atlas van Nederland. (totaal 8)

€ 60.00

18 kt gouden Manchetknopen Hallmarked

18 kt gouden Manchetknopen - Hallmarked zeer mooie 4.3 g verzonden via een koerier met tracking.

€ 5.00

Zilverbaar 1000gr 999k

Zilverbaar Gehalte: 999kLengte: 11,4 cm Breedte: 5 cm Gewicht: 1 kg C0036MJWordt aangetekend verstuurd

€ 525.00

Roco N 2274A 2274F 2276A 2277A 4 delige ex DRG sneltreinwagons van de DB

Roco N - 2274A/2274F/2276A/2277A - 4-delige ex-DRG sneltreinwagons van de DBuit tijdperk IV.- 2274F - "Gesellschaft"-rijtuig, type WGyge 831 - 2274A - 2e klasse rijtuig, type Bye 667 - 2276A - 1e/2e klasse rijtuig, type AByse 630 - 2277A - bagagerijtuig met kansel, type Dye 975 In zeer goede staat, alleen de 2274F zit in een vervangende verpakking. De foto's maken deel uit van de beschrijving.Wordt zeer goed verpakt en aangetekend verzonden.

€ 5.00

ingelijste Corbel met mat.

-Goede staat.-Spanje.-62 x 56 cm x 7 cm.-Toegestuurd verpakt in bubble plastic en karton vak.

€ 1.00

Dinky Toys Schaal1 48 Guy Warrior Flat Truck No.432

Dit is de versie met ramen en een zeldzaam model, slechts gemaakt in een korte periode (begin jaren 60). Het model is in goede staat. Op de ramen en op de bodemplaat zitten enkele krasjes.

€ 38.00

Fleischmann N 9370 Dieselloc V100 van de DB

Fleischmann N - 9370 - Dieselloc V100 van de DBBedrijfsnummer: V100 2075tijdperk IIIDe loc is getest en rijdt goed, met werkende verlichting aan beide zijden.In goede staat, zonder de originele verpakking. De foto's maken deel uit van de beschrijving.Wordt zeer goed verpakt en aangetekend verzonden.

€ 27.00

Swarovski 2 rhodium servetringen

Deze 2 servetringen zijn van rhodium gemaakt wat een duur metaal is.Iedere servetring is ingelegd met 130 swarovski steentjes.In de servetringen staat het logo.Beide verkeren in nieuw staat.Beide worden aangeboden exclusief swarovski doos.Doorsnede 5.5 cm

€ 15.00

Rafael Alberti Venere Donatrice

Kleur lithografie op Frankrijk Arches papier in filigraan, 56 x 76 cmGoede conditie. De lithografie heeft een graan op het bovenste gedeelte (Foto no.4)Gesigneerd in potlood door de kunstenaar en genummerd 4 (de laatste die ik zelf) uit 99 kopieën in Arabische cijfers.Uitgever "Il Labirinto", Rome, met reliëf stempel (zie foto's).Garantiecertificaat door RobertoArte Gallery.Nauwkeurige verzendkosten.

€ 20.00

Omega Olympische spelen Berlijn 1936 Zwitserse huwelijk horloge.

Oude Omega zakhorloge omgevormd tot een polshorloge. Deze Omega was gewijd aan de 11de Olympische spelen in Berlijn, 1936. Originele Omega-ondertekend geval in gepolijst staal. Diameter: 49 mm zonder de UI kroon, niet-originele wijzerplaat is hernomen door een professional, met originele gouden handen, seconden om 9 uur, mechanische beweging met handmatige terugspoelen, Omega ondertekend. Kaliber 406 L. volledig onderhouden in November 2016. Zwart, echte leerriem, 20 cm lang zonder dat de sluiting van de pin. Zeer mooie collector's item in nieuwstaat, kunnen dagelijks gedragen worden. Worden zullen zorgvuldig verpakt en verzonden via verzekerde geregistreerd post.

€ 550.00

Rolex dames 100 . Swiss 15 juwelen bewijs polshorloge. circa 1919 ref geen {47}

alle 100% originele dubbel ondertekend gemaakt in de tijd van de 1e Wereldoorlog. In de omgeving van mint rolex dames polshorloge die zeer zelden is te verkrijgen van verkeer is als nieuwe meer dan 100 jaar oud. volledig onderhouden rolex hallmarked geval is in de buurt van nieuwstaat. strapwith alle veren pefectly intact. past tot 7. inch pols. het heeft 9ct op elke link... dit in dit type van rolex is zeer zeldzaam om te verkrijgen. originele perfecte minearal lens. wijzerplaat is refinished. .case is 28 mm diameter niet met inbegrip van de oorspronkelijke kroon... . houdt goede tijd. . het heeft een verstelbare elastische riem... Deze sierlijke kleine mooie rolex zal worden verscheept door royal mail veilig verzekerd post binnen 2 dagen na betaling.

€ 635.00

From 0 to 132500 Euro

2 gr, Valcambi Suisse  Veilingen   2 x 1 gram fijn goud 999,9 Valcambi Swiss LBMAWordt aangetekend en verzekerd verzonden met tracking codeKan ook worden opgehaaldOpgelet u betaald per kavel verzendkosten