Liliput H0 91 92 Stoomloc Reeks 93 van de NMBS

Liliput H0 - 91 92 - Stoomloc Reeks 93 van de NMBSBedrijfsnummer: 93.001Getest en werkend.Gebruikte staat.In originele verpakking.Er kunnen onderdelen ontbreken.Wat bijgeverfd.Zie foto's voor indruk en details.

€ 15.00

18 k Gold Diamond Tennis Bracelet

Diamond tennis stijl armband42 x brilliant cut diamonds 2,8 mmkleur - ikClarity - SI1totale diamant gewicht - 3,50 ct18ct witgoudGouden gewicht - 11,5 gramlengte - 7"Wrijf over de instellingHallmarked 750, 18ctwordt geleverd in presentatie doosVerzendopties uit UK-GRATIS verzending - Up tot 10 werkdagen via Royal MailZEER snelle verzending - 30 euro 1-2 dagen via koerierAlle scheepvaart omvat tracking en verzekering

€ 1.00

Marek Braun Shit gebeurt

Afmetingen: 40 x 40 cm, brancard frame ca. 2 cmVerso ondertekend, gestempeld en met een adellijke titel.Sjablonen; Spray - lak.Uniek stuk.

€ 45.00

Antiek hollands Zilveren miniatuur molen (1902,S)

Draaibare kap en wieken.Zwaardje en leeuwtje gekeurd.8,5 cm hoog, 3,5 cm breed.De molen is zéér gedetailleerd.Verzendkosten kosten koper.

€ 33.00

Collier en oorhangers met facetgeslepen onyx en 14k gouden monturen collier 67 69 cm oorbellen 4 cm

Fraai twee-rijig collier met ronde facetgeslepen onyx kralen.De onyx kralen zijn zorgvuldig geknoopt en voorzien van een 14 karaat rond gouden bakslot.De sluiting is in het midden versierd met een roosgeslepen onyx met een doorsnede van 0,8 cm.Gemerkt met XXX (keurmerk van Amsterdam) en 585 in eikenblad.De grootte van de onyx kralen zijn 7,8 mm.De doorsnede van de ronde gouden sluiting is 1,64 cm.De lengtes van de twee rijen van het collier is 67 en 69 cm.Gouden oorhangers met klemsluiting.De oorhangers zijn versierd met vier ronde facetgeslepen onyx kralen.De kralen zijn op 14 karaat goud geregen.De doorsnede van de onyx kralen zijn ca. 7.8 mm.De lengte van de oorhangers zijn 4 cm.Niet gemerkt, wel getoetst op 14 karaat goud.Gewicht totaal: 98,2 gram.Verkeren in mooie staat.Wordt aangetekend en verzekerd verzonden (incl. Track & Trace).

€ 1.00

Kyosho Schaal 1 18 Ferrari 250 GTO 1962 Le Mans 22

Kyosho - Schaal 1/18 - Ferrari 250 GTO 1962 Le Mans No. 22Zie foto's om een indruk te krijgen.

€ 1.00

Antiek zilveren pijpje met visje

Gemerkt met het belastingkeur J. 1906-1953 en een onduidelijk meesterteken.11 cm9 gramZéér goede staat.Verzending kosten koper.

€ 90.00

Set van 5 vertind koperen pannen 4 keukengerei met bijlage (pollepel, skimmer, vlees vork en spatel).

Set van 5 vertind koperen pannen + 4 keukengerei met bijlagePollepel, skimmer, een vleesvork en spatel.Bronzen handvat.Afmetingen van de 5 pannen:Gewicht: 596 gr / 457 gr / 342 gr / 269 gr / 189 grDiameter: 18 cm/16 cm/14 cm/12 cm/10 cm.Hoogte: 10 cm/9 cm/8 cm/7 cm/6 cm.totale gewicht van 5 pannen is: +/-2 kg.totale gewicht van 5 pannen is: +/-4 kg.Zorgvuldig verpakt

€ 1.00

Lancaster Italië automatische mannen horloge 2017, ongedragen.

Mooie horloge door Lancaster automatische Diversring binnen, nieuwstaat.Mooie details en afwerking. 100 meter waterdicht.Originele doos.Specificaties:Analoog, mineralglas, Quartz.Breedte van horloge: 47 mm.Dikte van horloge: 114 mmLengte van de riem: 21 cmBreedte band: 22 mmMateriaal van horloge: staalDit horloge zal worden goed verpakt en verzonden naar u per aangetekende post.

€ 1.00

Claude Joseph de Ferriere Dictionnaire de droit et de pratique contenant l'explication des termes de Droit, d'Ordonnances, de Coutumes et de Pratique 2 delen 1754

Dictionnaire de droit et de pratique contenant l'explication des termes de Droit, d'Ordonnances, de Coûtume et Pratique de heer Claude-Joseph de Ferrière parEditie van 1754Twee volumesMaat 26 x 17 cm van elk boek.739 en 764 's respectievelijkIn goede algemene staat.Lichte schade vanwege leeftijd, de twee volumes zijn in vrij goede staat.

€ 14.00

Coenraet Decker (ca. 1650 1685) vernietiging van de brug van het schip van Antwerpen in 1585 ca. 1701

Afmetingen: 40.5x31cm 35x26.5cm volledige margesVoorwaarde: Goede indruk in algehele goede staat.Beschrijving: Historische verhaal van de verwoesting van de brug van de bescherming van Antwerpen in 1585 door Coenraet Decker (1650 in Amsterdam-1685 in Amsterdam), was een graveur van de Nederlandse Gouden eeuw. Volgens het RKD had hij een leerling van Romeyn de Hooghe en Aechje Jans in 1673 in Sloterdijk getrouwd toen hij 23 was.We verzenden elke verzekerde pakket en geregistreerd, ook elke internationale verzendkosten! :)

€ 41.00

18k gouden Emerald en Diamond Pendant

Cluster stijl hanger in 18ct wit goud1 x 7 x 5 mm ovaal knippen Emerald (behandeling onbekend)gewicht - 0,80 ct12 x briljant geslepen diamantenIk kleurSI1 duidelijkheidtotale gewicht - 0,20 ctGouden gewicht - 1.2 gramklauw instelling met gegroefde borgtocht gekoppeld* geen ketting opgenomenWordt geleverd in geschenkdoosVerzendopties uit UK-GRATIS verzending - Up tot 10 werkdagen via Royal MailZEER snelle verzending - 30 euro 1-2 dagen via koerierLet op: sommige landen brengt invoerrechtenAlle scheepvaart omvat tracking en verzekering

€ 1.00

Dolce Gabbana Jewel tas

Dolce Gabbana voor & tas bedekt met gouden Amor, en voorzien van een juweel gesp - Inner gespot stof typische d & G ontwerpen - Golden chain - nog nooit gebruikt, nog met prijskaartje en certificaat van echtheidAfmetingen: 22 x 15 x 4 cm

€ 101.00

Louis Vuitton Tri fold koppeling * No Reserve prijs *

Louis Vuitton gevouwen koppeling - * No Reserve prijs *Brown LV monogram / taiga lederenAfmetingen (opgevouwen): 190 X 105 X 18 mmSeriële # TH1923Gereinigd en onderhouden binnen/buiten.Geen vuil, diepe krassen, enz.Buiten is voorwaarde zeer goed.Binnen voorwaarde is zeer goed-ene zak binnenkant heeft zichtbaar bezienswaardigheden van gebruik vanwege tijd.* Geen minimumverkoopprijs! *Verzending via bijgehouden luchtpost.Gelieve te controleren mijn andere partijen.

€ 100.00

Louis Vuitton Bi fold koppeling

Louis Vuitton bi-fold koppelingBrown LV monogram / taiga lederenAfmetingen (opgevouwen): 185 X 105 X 18 mmSeriële # TH0090Gereinigd en onderhouden binnen/buiten.Geen vuil, diepe krassen, etc. - heeft object geen gebreken.Buiten is voorwaarde uitstekend.Binnenkant voorwaarde is zeer goed-zichtbaar bezienswaardigheden van gebruik vanwege tijd.Verzending via bijgehouden luchtpost.Gelieve te controleren mijn andere partijen.

€ 100.00

Zilveren 925 ketting en armband 61cm 21cm

Ketting met motiefGehalte: 925kLengte: 61cmBreedte: 0,5mmGewicht: 18grArmband met motiefGehalte: 925kLengte: 21cmBreedte: 0.5mmGewicht: 10 gr totale gewicht: 28,10 grK06MIwordt aangetekend verstuurd

€ 1.00

veel 60 kaarten op militaria

sommige vlekken en plooien niet te ernstigZending met het tracking-nummer.

€ 5.00

From 1 to 91919 Euro

Set van 10 Amerikaanse kentekenplaten  Veilingen   Aangeboden: authentieke kentekenplaten uit USA. Conditie is te zien op de foto's.