Moonstone 2.70 ct Zonder Reserve Prijs

Natuurlijke Moonstone met IGI reportSlijpsel: Oval CabochonKleur: ColorlessZuiverheid: Transparant, Naturel inclusion patternGewicht: 2.70 ct Afmetingen: 10.16 x 8.18 x 4.48 mm Land van herkomst: MadagascarIGI reportnr: 239673199No information about the treatment given by the certificateVoor meer info zie IGI certificaat.We only shipped out with DHL Parcel This is a little more expensive but faster, better service, Door to door delivery by DHL and good insurance.

€ 4.00

Sapphire 4.11 ct

Saffier van 4.11 ct - Corn Flower BlueShape: Rectangular Cushion mixed cutDimensions: 10.94 x 7.41 x 5.07 mm Carat weight: 4.11 ct Colour: Violetish Blue ( Corn Flower Bleu )Origin: Sri Lanka ( Ceylon ) Het land van herkomst is een mening van de verkoper van dit object. Deze mening is niet door een officieel laboratorium bevestigdTreatments/Comments: No Indication of thermal treatmentTransparency: Transparent See pictures before place bidIGI report number: 245662931Het zijn allen zelf sterk vergrote foto's met macrolens opgenomen onder de juiste belichting en zijn bedoeld om eerlijk en correct de mogelijke imperfecties in de steen te tonen. Met blote oog zijn ze niet zichtbaar tot minder zichtbaar uiteraardBekijk foto's goed voor een bod uit te brengen Will be shipped fully insured and with great care.Will done with special DHL express shipping

€ 1.00

Mannen armband gemaakt van 333 8kt geel gouden 24,5 cm, 14.22 g

Mannen armband gemaakt van 333 / 8 kt geel goud, 24,5 cm materiaal: 333 geel goud (8 kt)-hallmarked (gestempeld) lengte: 24,5 cm breedte: 4.9mm Clasp: module haak gesp gewicht: 14.22g goede conditie verzekerde verzending.

€ 9.00

5 lepels gesneden in bot JURI voormalig Belgisch Congo

5 lepels gebeeldhouwd in bot - JURI - voormalig Belgisch Congo1ste helft van de 20e eeuw - zeer goede staatMateriaal: bot.Afmetingen: van 14 tot 20 cm hoog.Herkomst: Belgische privécollectie.

€ 50.00

Socomexvintage Heren Horloge jaren 60 70

Vintage Socomex heren Horloge 21 jewels (Swiss Made) Uurwerk: mechanisch super de LuxeSuperfort.powerfortKast: is van staal Diameter kast : 34 mm Originele kroon Horloge in in zeer goede staat. Band: 18mm breed horloge is 21` cm lang. Conditie : Gebruikt , gebruikssporen,en het glas heeft twee schuren zie foto's loopt op tijd. Horloge servies is onbekend Kijk goed naar de foto's voor uw eigen indruk.Wordt aangetekend en verzekerd verzonden.

€ 1.00

Nederland Dubbele dukaat 2003 goud in cassette met certificaat KNM

Dubbele gouden dukaat Nederland 2003Zit verpakt in cassette van de KNMMet certificaat en plaatjeWeegt 6,86 gram puur goud.Aangetekende en verzekerde verzending.Zie afbeelding

€ 232.00

Gucci GroteBamboo leren tas

Hele mooie en unieke tas van de Gucci Bamboo collectieMooie staat, maar enkele gebruikssporen Afmetingen:Hoogte 40 cmLengte 42 cmSerienummer: 232942 - 203998

€ 200.00

Bellenger FAVOR cycles, motos 1937

Jacques Bellenger (1903-1985) & Pierre Bellenger (1909-?) Gedrukt en uitgegeven door Vasselais, ParisAfmetingen 59,5 x 39 cm.Onder en boven metalen strip. Zoals uitgegeven!Conditie A-, in de rand een zeer minimaal kreukje.Verzending aangetekend in koker.

€ 81.00

James Dixon, c.1890, antieke zilveren vergulde ei Cruet set, Made in Sheffield, Engeland

Zeer stijlvol en elegant ontwerp. Permanent op 4 bal voeten.Zilver Geplateerde lepels zijn niet originele aan deze setStandaard hoogte: 18 cm Diameter: 15,5 cmEi Cups hoogte: 6.5 cmLepels lengte: 11,5 cmIn zeer goede staat, schoon en helder.Slechts enkele kleine slijtage afgestemd op leeftijd en gebruik.Alle de zwarte schaduwen die u ziet zijn alleen de weerspiegelt Zullen zorgvuldig pack en verzonden met tracking en handtekening bij ontvangst.

€ 1.00

Portretfoto's Cabinet uit Oostenrijk 20x 1873 1910

Prachtige portretfoto's. De Portretfoto's komen uit:Wenen Wien, Innsbruck, Klagenfurt, Matrei, Salzburg, Jschl, Baden, Wels Reutte en Landeck.Alle fotos zijn gescand.Wordt aangetekend verzonden.

€ 20.00

Nederland Jaarset (Proof) 2010

NederlandJaarset 2010Proof in cassetteZie afbeeldingen voor eigen indruk.Wordt aangetekend verstuurd.

€ 26.00

Revueflex E camera

Mooi exemplaar. Nog helemaal intakt.Objectief Helios 44-2 nummer 7425903object wordt vanzelfsprekend goed veilig ingepakt en aangetekend verzonden.(318)

€ 1.00

Oude Duitsland verschillende munten

Old Duitsland verschillende munten. Zie foto's om een indruk te krijgen. Dit item zal worden verzonden als een aangetekende brief.

€ 7.00

J. Valle (20e) landschap

Groot schilderij (150 x 60 cm) met inbegrip van frameOndertekend door de auteur, J. Valle. Hij schildert voornamelijk landschappen.Het schilderij presenteert kleine gebreken als gevolg van het verstrijken van de jaren.

€ 5.00

Besace Celine authentiek schoudertas Macadam PVC 124904 Monogram

Merk: Celine authentiekModel: Macadam PVC 124904SchoudertasStijl: besaceObject heeft gedragen maar in zeer goede staat (zie foto's)Oorsprong: ItaliëMateriaal: leder en PVCAfmetingen: 23 x 17 x 7 cmInternationale verzending bijgehouden.

€ 10.00

Stereoscope met foto S

Stereoscope is niet compleet zie foto de foto"s zijn in goede staat

€ 1.00

Karaf Landy Deluxe Cognac 'Santa Maria' collectie buis, Cognac, Frankrijk, 1 fles in buis 0, 5l 40 Vol

Ik bied 1 karaf Landy Deluxe Cognac 'Santa Maria' collectie buis, Cognac, FrankrijkZie foto's voor de uitstekende voorwaarden voor deze fles en buis.Collector's item.Hand geblazen karaf in perfecte vorm

€ 3.00

Hugo Boss omkeerbare jas

Geavanceerde kleding die u vandaag aangeboden:Hugo Boss omkeerbare maagd wol jasIdeaal voor de wintertijd#Condition - gebruikt, maar in zeer goede staat#alles pakketten zijn geregistreerd en verzekerd. Veilig verpakt om te controleren of er niets gebeurt er met uw nieuwe schat :) Verzendkosten blijven hetzelfde, ongeacht hoeveel ding u kopen#alles de foto's zijn gemaakt door mijzelf en presenteren exacly wat u biedt.#I hebben hoge normen in de selectie van de verkoop van goederen, maar wees je ervan bewust, dat tweedehands kleding zou kunnen enkele sporen van gebruik hebben. Het is sterk aanbevolen om het wassen voor gebruik.#Take een kijkje op mijn andere veilingen - unieke, vintage en authentieke mannen

€ 45.00

4 cassettes met voorwerpen

4 antieke cassettes met voorwerpenwaaronder messen,schaar,cijfer stekers

€ 1.00

From 0 to 132500 Euro

2 gr, Valcambi Suisse  Veilingen   2 x 1 gram fijn goud 999,9 Valcambi Swiss LBMAWordt aangetekend en verzekerd verzonden met tracking codeKan ook worden opgehaaldOpgelet u betaald per kavel verzendkosten