Hummel Goebel nr. 179 Zaungäste Coquettes FULL BEE

Dit mooie beeldje is meer dan 65 jaar oud en daarom zeldzaam en waardevol.Het beeldje is ook iets groter dan de nieuwere uitgaven.In zeer goede en onbeschadigde conditie.Er is wel wat, leeftijdsgerelateerd, craqueléGoebel nummer: 179 Titel: Zaungäste / CoquettesHoogte: 13cmPeriode: TMK-2 - FULL BEE - (1950 - 1955)Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.

€ 26.00

Swarovski 5 Delige set decoratie dieren

5 items Swarovski dieren. Hondje is in nieuwstaat met doos en certificaat. Jaar 2004. NR 000 001.Zwaan Is in nieuwstaat met doos en certificaat. Jaar 2004 NR 038 000.Alles is gestempeld met zwaan. Model 1: Hond, Is 4cm x 3cmH in zeer goede staat en gestempeld met zwaan. Model 2: Zwaan, 4cmL x 3cmH, in zeer goede staat en gestempeld met zwaan. Model 3: Uil, 2cmL x 3,5cmH, in zeer goede staat, wel gestempeld met zwaantje. Model 4: Zeehond 4cmL×3,5cmH in zeer goede staat, gestempeld met zwaantje.Model 5: Egeltje 2,5cmL× 2cmH in zeer goede staat, gestempeld met zwaantje.Pakket wordt wereldwijd alleen aangetekend verzonden.

€ 15.00

P. Mourgue Journée Serbe (WW ik) 1916

Uitstekende voorwaarde voor deze zeldzame P. Mourgue poster gedrukt door Chambrelent in 1916.Gevouwen poster (niet gemonteerd op linnen natuurlijk) in goede conditie zonder gebreken en zeer frisse kleuren. N.B. Er zijn enkele tranen in de witte marges.Groot formaat: 120 x 80 cm!Neem een kijkje op mijn andere posters uit de eerste Wereldoorlog, ik heb een deel van mijn collectie uitverkoop!Gratis wereldwijde verzending!

€ 23.00

Art Nouveau zilver koffie en thee Set, 4 stuks, Portugal

Heerlijke koffie en thee SetPORTUGESE KENMERKENGROTE ZILVERSMIDZijn alle stukken professionele poetsen en reinigenGrote voorwaardeVERZONDEN MET TRACKING EN VERZEKERING

€ 360.00

Prachtige handgeknoopte oosterse paleis tapijt, Sarough Mir, 95 x 160 cm, gemaakt in India, beste highland wol

Wordt aangeboden een handgeknoopte Perzische oosters tapijt. Deze tapijten worden vervaardigd in gerenommeerde knopen gebieden.Kijk op het tapijt met geduld en aandacht. Elk handgemaakttapijt is uniek in zijn ontwerp, de schoonheid en de harmonie van kleuren en is daaromeen kunstwerk op zich.Provincie: Sarough MirGemaakt in IndiaBeste highland wolCa. 250.000 knopen per vierkante meter.Het tapijt heeft afmetingen 95 x 160 cm.Veiling nummer: 1657Met certificaat van echtheidHet tapijt is in algehele goede staat, zie XXL foto's.Wij verzenden wereldwijd verzekerd via UPS.

€ 3.00

Paleografie Jacques Haumont Lettres de Napoléon 3 volumes 1968 1970

Jacques Haumont - Lettres de Napoléon - 3 delen - gepubliceerd in Parijs, à l'enseigne du canon, door Jean de Bonnot, 1968/1970 - Lettres de Napoléon à Joséphine et de Joséphine à Napoléon - 8pp. portretten uit tekst - XIV - 425 pp. - volledige groene lederen bindende (schaap) versierd met gouden bijen met een frame van gouden palmetten op zowel covers en de rug-, gouden bovenrand / Lettres de Napoléon à Marie-Louise et de Marie-Louise à Napoléon 2/2 (compleet) - identieke bindingenPerfecte staat van de binding, in de buurt van nieuwstaat; binnen: eerste complete uitgave opgericht door Jacques Haumont, archivaris-Paleograph, groene zijde bladwijzer, Eindpapiertjes versierd met palmetten, goede staat, schoon en fris, watermerk met het wapenschild van Jean de Bonnot (de canon); met vele gravures, facsimile's, kleine eagles getrokken in de tekst.(totaal 3)

€ 9.00

Italiaanse antieke walnoot prie dieu 18e eeuw

Italiaanse antieke walnoot prie-dieu van het begin van de 18e eeuwGrootte: bovenste diepte 30 cm, breedte 70 cm, hoogte 82 cm, basis 52 cm.In goede staat gezien de leeftijd; het hoeft te worden gepolijst.

€ 220.00

Collega Watch Chronographe Suisse mannen polshorloge

Merk: Collega WatchModel: Chronographe SuisseMovement: Mechanical, hand-wondKaliber: LanderonCase: Verguld metaalKast conditie: goedCase diameter: 37 mm (excl. kroon)Kiezen: Zeer goedCrystal: Zeer goedKroon: vervangingBandje: Leer, nieuwRiem gesp: vervangingRiem maat: 20 mmTotal meting: 24 cmBeoordeling (0-10): 9Houd er rekening mee: volledig worden onderzocht door een professionele horlogemaker. In perfecte staat.Bevat geen originele doos.Bevat geen documenten.Verzekerde verzending via FedEx.Op uw adres afgeleverd overal in de wereld, tot tot 4 dagen na betaling!

€ 300.00

L V keramische Polar Bear, Art decostijl

Gecraqueleerd keramische blauwe ijsbeer Art decostijl.Afmetingen: 40 cm lang x 18 cm hoog.In goede staat.

€ 15.00

1968 Rioja Paternina Reserva Especial Gran Reserva 3 botellas

Kocht in Paternina Heurigen in 1996.Opgeslagen in privé kelder tot vandaag.Een beperkte oplage van 7.220 flessen. Gevinifieerd voor 18 maanden in grote houten kuipen, vanaf de oprichtende het wijngoed, in 1896, zonder temperatuurregeling. Gegoten naar vat. en leeftijd voor 84 maanden, 7 jaar. 14 keer, eenmaal per 6 maanden, met de traditionele methode van de vat-naar-vat pijnigde. Op de markt gebracht door de inkooporder rechtstreeks vanuit de kelders.Flessen worden verzonden zonder hun originele houten kast om schade te voorkomen.Verzending gemaakt met speciale wijn dozen gecertificeerd door UPS en DHL.

€ 60.00

Onbekend werk van de kunstenaar prachtige vaas (5,2 kg 37 cm) getint glas glas In de stijl van de schilder Pablo Picasso

Zeer mooie gekleurde glazen vaas in de stijl van de kunstenaar Pablo Picasso.Het is in een grote staat. (Neem een kijkje op de vele foto's om een goed idee van de toestand van dit object) van het object)Ik heb niet gevonden een handtekening of logo, maar het werk op het glas is prachtig.gekleurd glasHet is erg zwaar (5,2 kg)De afmetingen zijn als volgt:Hoogte 37 cmBreedte 24 cmGeregistreerde verzending met verzekering

€ 75.00

Handleiding Huisstijl ANWB 1986 Studio Dumbar

Zeldzaam Huisstijlboek ANWB van Studio DumbarVormgeving : Michiel de BoerJaar : 1986Geheel compleet en in goede staat.Bijzonder handboek gedrukt door Mart. Spruijt bv te Amsterdam.Het handboek is netjes gebruikt, maar heeft lichte waterschade opgelopen vanaf katern 6 - zie foto's.Afmetingen : 32 x 27 x 6 cm

€ 11.00

MICHEL HERBELIN mannen polshorloge

Michel Herbelin ParijsWerkt feilloosRoestvast staal behuizingKwarts kaliberReferentie 19420/BTSnoer RVS folding clasp, 16.50 cm voor smalle handenDe behuizing heeft een diameter van 34 mm met kroon.Zonder kroon: 32.5 mmHoogte: 5,9 mmVerzekerde verzending.

€ 46.00

18k gouden vijf Stone Diamond Ring 1.50ct ik J, SI2 size 53

18 k gouden band diamantring5 x briljant geslepen diamanten 0,30 ct elk 4,2 mmtotale gewicht - 1.50ctkleur-ik/JClarity - SI26 klauw instelling in witgoudgeel gouden schachtGouden gewicht-4.88 gramringmaat N - EU 53Hallmarked 750, 18ct Uk markeertwordt geleverd in kleine geschenkdoos** Geen certificaat met deze ringVerzendopties uit UK-GRATIS verzending - Up tot 10 werkdagen via Royal MailCourier Shipping - 30 euro 1-2 dagen via koerierLet op: sommige landen brengt invoerrechtenAlle scheepvaart omvat tracking en verzekering

€ 1500.00

Ik Pilotissimi album 21 x 28 cm 1994

Dit album bevat de twintig grootste Formule1-stuurprogramma's. Afmeting: 28 x 21 cm

€ 1.00

Geelgouden zegelring met blauw lagensteen

Geelgouden zegelring met blauw lagensteenAfmetingen steen: 13,6 bij 10,3 mmGehalte: 585/1000Gewicht: 4,2 gramRingmaat: 20Kwaliteit: Tweedehands, ring heeft draagsporen. Voor eigen indruk zie foto's.Kavelnummer 12-22370Aangetekende verzendingDeze aanbieder heeft wekelijks +/- 500 veilingitems.Bekijk het aanbod: https://veiling.catawiki.nl/aanbod/verzamelaarsveilingnl

€ 32.00

Hamilton women's watch

New Watch met box, staal met moeder van pearl dial, quartz Ref.: 061119/h28211815. Stalen behuizing: 23 mm (excl. kroon) x 27 Lug breedte: 16 mm. totale lengte: 21.5 cm originele linnen band, gevoerd met nubuck bijgehouden en verzekerde verzending Circa 2008

€ 100.00

From 1 to 100000000 Euro

Goudbaar, 5 gr, Metalor Switzerland met certificaat  Veilingen   5 gram fijn goud 999,9 Metalor Switzerland In originele seal met certificaatnummer: Het nummer kan anders zijn dan op de afbeelding Wordt aangetekend en verzekerd verzonden met tracking codeOpgelet: u betaald per kavel verzendkosten Kan ook worden afgehaald