Anton HeyboerHet symbool van de onschuld .

Geschilderd met aquarel verf op hand geschept papier.Papier gemaakt door papier molen de Schoolmeester te Westzaan van lompen .Afmetingen: 72 cm x 64,5 cm.Conditie :ongebruikt .Herkomst : gekocht in 1994 van Anton Heyboer .Wordt aangetekend verzonden .

€ 35.00

Cat's Eye Chrysoberyl 1,75 ct

Gewicht: 1,75 ctDuidelijkheid: transparantKleur: Geel groenAfmetingen: 7.36x5.46x4.48mmVorm: Ovale CabochonKnippen: goedBehandeling: geenHerkomst: Sri LankaCertificaat nummer: 12439113CCE0109Perceel worden verzonden via de post uit Canada, u kunt het combineren van items voor maximaal 7 dagen om te besparen op de verzendkosten. Er geldt altijd de hoogste prijs van de verzendkosten.N.B. land van oorsprong is een advies aangeboden door de verkoper van dit object. Dit advies is niet gestaafd door een officieel laboratoriumKlant is verantwoordelijk voor alle taken/belastingen bij binnenkomst.

€ 7.00

Pyrene brandblusser bouwjaar 12 1954

Pyrene brandblusser bouwjaar 12-1954Is gemaakt van geel koper / messingAfmetingen:37,00 Cm Hoog7,50 Cm DoorsneeDe tank bevat geen inhoudMooie vintage brandblusser met ouderdom sporen en gebruikers sporenDe brandblusser heeft deukjes, zie foto'sDit is een leuk item als decoratie bij uw oldtimers, showroom of in uw huiskamer enz.Foto's maken deel uit van de beschrijvingDeze kavel wordt met zorg ingepakt en met PostNL Track & Trace verstuurd

€ 35.00

Bulova Computron N7 'Drivers model' rood LED heren polshorloge jaren 70

Merk, ref. nr: Bulova, N7Uurwerk: Quartz Geslacht: herenMateriaal kast: verguldDiameter kast zonder kroon: 30.5 mmBand: past een pols tot 24 cmConditie: gedragen, glas heeft gebruikerssporenProductie periode: jaren 70Accessoires: originele Bulova stalen bandVerzendmethode: aangetekend en verzekerdGedragen Bulova Computron N7 'Drivers model' rood LED heren polshorloge uit de jaren 70. Het quartz uurwerk loopt op tijd. Alle functies zijn in orde. De tijd wordt getoond door een druk op de push-knop aan de zijkant van de kast. Een tweede push op de knop toont de datum. Diameter van de vergulde kast is 30.5 mm. De nieuwe zwarte vouwsluiting leren band past een pols tot 24 cm. Inclusief originele Bulova stalen band; deze heeft slijtage. Het horloge heeft gebruikerssporen passend bij de leeftijd (inclusief kras in scherm). Wordt aangetekend en verzekerd verzonden.

€ 50.00

Amethyst geode 61 x 26.5 x 22cm 34 Kg

Mooi gevormde Amethyst geode met een mooi gepolijste brede rand, gaaf donker paars kristal in twee gescheiden, diepe kristalkamers. In werkelijkheid vele malen mooier dan op de foto's.Herkomst van deze geode is Ametista do Sul, Rio Grande do Sul, Brazilie.De afmetingen en het gewicht bedragen: 61,5 cm hoog - 26,5 cm breed - 22 cm diep en 33,95 kilo zwaar.Door het gewicht alleen af te halen in Enschede

€ 112.00

Bavaria Schumann Arzberg 24 karaat Mocca servies 17 delig porselein

Bavaria - Schumann Arzberg - 24 karaat Mocca servies 17 delig - porseleinZeer fraaie set De set heeft geen scheuren of breuken en is helemaal gaafHerkomst: Duitsland 22 karaat goud Zie foto's voor een mooie indruk

€ 3.00

Vintage koffie set

Authentieke vintage koffie set voor 12 personen, in verguld metaal, misschien messing en porselein plakken gemarkeerd MONOPOLI.De bankier van de bekers is ingericht in goud en de rest van het lichaam is wit porselein.Alles is zware metalen goud gekleurd en het ontwerp is echt heel leuk.Het is nooit gebruikt, en bijna alles is nog steeds verpakt en nooit geopend.Totaal 36 stukken en meer precies:12 kopjes, 12 theelepels, 11 schotels (helaas ik kan niet vinden 1 schotel en een suikerpot.De cups zijn 6 cm hoog, de plaat zijn 10 cm in diameter.De zware kartonnen doos meet 35 x 52 cm

€ 7.00

Duchateau, Kim originele pagina (p.52b) Esther Verkest

Originele plaat van Esther Verkest - door Kim Duchateau2 stroken paginaDe winnaar van een kavel krijgt de kans om een groot formaat album (24,5 x 32,5 cm), strikt gelimiteerd op 125 ex. (zie foto's 2,3 en 4) aan te schaffen voor 85 euro.Het album is in hardcover en telt 80 bladzijden.Na de veiling kan u als winnaar bevestigen of u het album rechtstreeks bij Stripwinkel Adhemar wenst te bestellen.Dit album werd speciaal uitgebracht voor deze veiling, en is niet in de reguliere handel verkrijgbaar.

€ 1.00

Duchateau, Kim originele pagina (p.48a) Esther Verkest

Originele plaat van Esther Verkest - door Kim Duchateau4 stroken paginaDe winnaar van een kavel krijgt de kans om een groot formaat album (24,5 x 32,5 cm), strikt gelimiteerd op 125 ex. (zie foto's 2,3 en 4) aan te schaffen voor 85 euro.Het album is in hardcover en telt 80 bladzijden.Na de veiling kan u als winnaar bevestigen of u het album rechtstreeks bij Stripwinkel Adhemar wenst te bestellen.Dit album werd speciaal uitgebracht voor deze veiling, en is niet in de reguliere handel verkrijgbaar.

€ 36.00

Seraphin France Handgemaakte jas van hertenleder

Uniek item: nooit eerder op Catawiki aangeboden!Luxueus ambachtelijk handgemaakte jas van het high-fashion modemerk Seraphin France.Maat 56/XL (zie afmetingen AUB!) in mooie staat.Vervaardigd uit de hoogste kwaliteit hertenleder verkrijgbaar.Sluit met ritssluiting aan de voorzijde.Voorzien van twee klepzakken, twee zijzakken en trektouw bij de heup.Binnenzijde gewatteerd met twee binnenzakken.Qua leren jassen hoeft u niet verder te zoeken. Deze ambachtelijk vervaardigde jas is de crème-de-la-crème!Over Seraphin:Weelderig handwerk en kwaliteit is waar Seraphin voor staat (zie laatste foto).Ter illustratie: Seraphin vervaardigd het leder voor o.a. Hermès.Elk kledingstuk word door Seraphin als museumstuk behandeld.Materiaal:Buitenstof: 100% HertenlederVoering: 100% ViscoseAfmetingen: Borstomvang (oksel-oksel): 71 cm. Mouwlengte (neknaad-manchet): 86 cm. Totale lengte rugpand (onderkant kraagnaad-onderkant rug): 86 cm. Verzending snel, aangetekend en verzekerd.

€ 280.00

Duchateau, Kim originele pagina (p.41) Esther Verkest

Originele plaat van Esther Verkest - door Kim Duchateau4 stroken paginaDe winnaar van een kavel krijgt de kans om een groot formaat album (24,5 x 32,5 cm), strikt gelimiteerd op 125 ex. (zie foto's 4,5 en 6) aan te schaffen voor 85 euro.Het album is in hardcover en telt 80 bladzijden.Na de veiling kan u als winnaar bevestigen of u het album rechtstreeks bij Stripwinkel Adhemar wenst te bestellen.Dit album werd speciaal uitgebracht voor deze veiling, en is niet in de reguliere handel verkrijgbaar.

€ 1.00

Minichamps Schaal 1 18 Maserati A6 GCS Berlinetta 1954

Prachtig schaalmodel van een minstens zo mooie auto: de Maserati A6 GCS Berlinetta van het jaar 1954. In de schaal 1:1 zijn ze slechts weggelegd voor de 'happy few', echter is hij gelukkig ook in de schaal 1:18 uitgebracht. Deze 1:18 versie is geproduceerd door Minichamps, in een extra luxe serie: de 'First Class Collection'. De afwerking en detaillering zijn op een zéér hoog niveau. Het model is ongebruikt en 100% nieuw. Het betreft een gelimiteerde oplage van slechts 999 stuks wereldwijd, de modellen zijn individueel genummerd: collector item! De bijgevoegde foto's spreken voor zich. - Maserati A6 GCS Berlinetta 1954 / Minichamps / 1:18 / 107 123460Let op! Alle zendingen die wij versturen zijn voorzien van Track & Trace en worden zorgvuldig verpakt.

€ 110.00

2 porseleinen Maria's België begin 20e eeuw

2 Prachtige Mariabeelden.Ze stammen uit het begin van de 20e eeuw.Beide zijn afkomstig uit België en ze verkeren in zeer goede staat.De beeldjes hebben een mooie serene uitdrukking..Het ene Maria beeld heeft kindje Jezus in haar armen.Het andere Maria beeldje heeft gevouwen handen.Maten en gewicht: 32 x 8 x 7 ( Maria met kind) - 348 gram, en 28 x 6 x 6 cm ( enkele Maria): - 219 gram

€ 1.00

Een blauwwitte schotel met tuinscene in lotus China ca. 1700 (KangxiPeriode )

Een chinees porseleinen schotel met o.a. Liefdespaar in tuin omringt door bloemen en planten in vakken voorstellende een lotusbloem.De rand met servetwerk ,de. middencirkel met meander motief ,de achterzijde met twee takken ,diameter : 22 cm.Conditie : rand fritting en minimale ships ( zie de foto 's ) , geen barsten .Ik verzend aangetekend .

€ 150.00

Giulietta Peripoli 50 cc 1968

Giulietta - Peripoli - 50 cc - 1968Frame no.: 1501Bewaarde motorfiets.In perfecte conditie.Italiaanse documenten in orde.Dit voertuig is gelegen in Reggio Emilia - Italië.Code: BUL00001

€ 850.00

Vroege middeleeuwse viking gouden emmer situla hanger 17 mm

Een miniatuur Viking gouden situla emmer met gekorrelde decoratie.Materiaal: Goud (getest)Gewicht: 0,72 gramDatum: Vroege middeleeuwse, 9e-11e eeuw ADMeting: 17 x 9 mmConditie: Zeer fijne voorwaarde, zie foto 'sInternationale verzekerde levering.Herkomst: De leverancier garandeert dat zij deze kavel in een juridische wijze heeft verkregen.Uit een Nederlandse privécollectie verworven in het afgelopen jaar. Document gezien door CatawikiBelangrijke informatie:De verkoper zal zorgen dat alle noodzakelijke vergunningen zullen worden geregeld.De verkoper garandeert dat hij het recht om het schip deze kavel.

€ 110.00

Een Lot van 6 houten tennis rackets

In vintage staat verkerende 6 houten rackets, jaren 50 / 60.Gebruikt in Nederland.Foto's zijn een onderdeel van de beschrijving.Verzekerd verzonden.

€ 20.00

Paar van andirons voor open haard in gietijzer, Frankrijk, 1880

Paar andirons van de open haard in gietijzer met decor van man met een hoed, zowel op de basis, 'Italiaans' bewegwijzerd en gemarkeerd op bovenste "XII" made in France, vanaf het einde van de 19 e eeuw, in zeer goede staat. 12 foto's zien.Hoogte: 21 cmBreedte: 11 cmLengte: 34 cmGewicht van beide: 7 kgVerzending met internationale traceren of pick-up op locatie

€ 52.00

From 1 to 100000000 Euro

Goudbaar, 5 gr, Metalor Switzerland met certificaat  Veilingen   5 gram fijn goud 999,9 Metalor Switzerland In originele seal met certificaatnummer: Het nummer kan anders zijn dan op de afbeelding Wordt aangetekend en verzekerd verzonden met tracking codeOpgelet: u betaald per kavel verzendkosten Kan ook worden afgehaald