Doden de zitbank Centurion bij de Gate

Uitzonderlijke schilderij van de Britse kunstenaar Kill The SofaTitel: 'Centurion bij de Gate'Datum: 2017Medium: AcrylverfMateriaal: CanvasMaat: 102 x 77 cm x 4 cmVoorwaarde: Mint.Editie: uniek. Hand ondertekend en gedateerd door de kunstenaarInclusief certificaat van echtheidwww.killthesofa.comwww.Facebook.com/killthesofawww.instagram.com/killthesofaIllustraties toegestuurd in versterkte houten verpakking krat, per bijgehouden en verzekerde koerier.

€ 4.00

Märklin Hamo H0 8341 Elektrische locomotief BR 143 AEG van de DB

Märklin Hamo H0 - 8341 - Elektrische locomotief BR 143 "AEG" van de DB.Bedrijfsnummer: 143 001-6Het model is voorzien van een digitale decoder. Digitaal adres: 30 (in plakletters zichtbaar op het dak, gemakkelijk te verwijderen). Getest en werkend.Zie de foto's voor een indruk.Wordt verzonden via DHL met track & trace naar een huisadres.

€ 9.00

Brievenweegschaal Letter scale Engeland Ca. 1920

Een fraaie Engelse brievenweegschaal met 4 koperen gewicht, die in elkaar passen. Staat zeer fraai op een statig bureau. Het heeft een hoogte van 10 cm en een diepte van 10 cm met een breedte van 18,5 cm en weegt totaal 500 gram. Het is in zeer goede staatWordt aangetekend en zorgvuldig verpakt verzonden.

€ 2.00

USSR Rusland СССР originele kompas boot

USSR/Rusland/СССР - originele kompas bootconditie, goede, 100% origineel, 1962zware! Gewicht: 3,5 kgPerfect Versier elke boot!Zeer goede staatVerzending per aangetekende post in goede verpakking met het tracking-nummer

€ 8.00

1973 Bertani Riserva Recioto Valpolicella Valpantena 4 btls 75cl.

4 flessen van natuurlijke mousserende wijnBertani, Reserve van 1973, recioto valpolicella valpantena, gebotteld in grezzana.4 flessen in uitstekende conditie

€ 40.00

H. Busquet voor Hala Vintage Bureau Lamp

Grote vintage schaar bureau lamp .Grijs Metaal .Design H . BusquetHaLa / ZeistJaren 60De lamp is in mooie en werkende vintage staat iets wat aanslag op het chroom Normale gebruikssporen na 60 jaarMax hoogte : 120 cm.Max diepte : 120 cmDia kap : 20x20 cm

€ 29.00

Prachtige Perzisch tapijt Tabriz, 260 x 165 cm

Welkom bij passie d'Orient:Tabriz is een van de belangrijkste tapijt productiecentra in Iran. Geografisch gezien ligt het in de Noord-westelijke regio van het land, nabij de grens met Turkije en op 150 kilometer van de grens met Azerbeidzjan. In deze stad is tapijt weven een zeer oude traditie. Bovendien, dankzij de verschillende invloeden die de stad is blootgesteld aan vanwege zijn geografische ligging, de tapijten uit de Tabriz zijn voorzien van een breed scala aan decoratie. Tabriz knopen zijn opmerkelijk delicaat.Vervaardiging: HandgeknoopteAfmeting: 260 x 165 cmDikte (bij benadering): 8-10 mmLeeftijd: circa 1970Herkomst: IranStapel: wolVerdraaien: katoenKnoop dichtheid: ongeveer 300.000 knopen/m².Opmerkingen: Hoge kwaliteit-In goede staat!Geleverd met een certificaat van echtheid-1 jaar garantie.Snelle en zorgvuldige verzending via Bpost of GLS (veilig, met tracking).Geen verzending naar de eilanden (Corsica, Sicilië,... op de Balearen).

€ 100.00

NIVELLA Solingen (deels 23 24k verguld) Bestekset

Fraai en uitgebreid bestekset van het merk NIVELLA Solingen. Op de messen staat het NIVELLA merk. Het bestek is deels 23/24k (staat niet vermeld, maar doorgaans betreft het 23/24k) verguld goud. Het telt in totaal 69 delen en wordt geleverd in een (kunst?) lederen koffer.Goede conditie, 1 binnenbak heeft lichte gebruiksporen.Wordt goed verpakt verzonden.

€ 1.00

Top Marques Collectibles Schaal 1 18 Alfa Romeo R.Z.

Italiaanse klassieker en icoon: de Alfa Romeo R.Z. Deze auto is geproduceerd door Top Marques Collectibles in de schaal 1:18 dus de afwerking, detaillering en kwaliteit liggen op een zéér hoog niveau. Het model is 100% nieuw en wordt geleverd inclusief de originele, onbeschadigde verpakking! Werkelijk een extreem mooi model voor in de verzameling! Zéér veel prachtige details, een mooier schaalmodel van deze Alfa Romeo R.Z. is niet te koop.Top Marques Collectibles is een merk van BBR models. De afwerking is ook vergelijkbaar, deze is subliem. De kenner weet wat de waarde is van deze modellen. Zéér exclusief, slechts beperkt leverbaar en een 'must have' voor in de verzameling! De bijgevoegde foto's spreken voor zich: collector item!TOP09ALET OP: alle zendingen die wij versturen zijn voorzien van track & trace en worden zorgvuldig verpakt!

€ 60.00

James Andanson

Steve McQueen, de koning van Cool en Ali McGraw - 1973.Hollyday in Parijs, 1973Fotograaf James Andanson Elke afmeting: 20 x 25 cm.Eerlijke staat, zie foto 'sVerzenden via de Spaanse Post, zeer goed beschermd, gegarandeerd en gecertificeerd

€ 4.00

Badge SS collectie

Lid van de SS insignes en SS schieten van de toekenning van de nazi-Reichskriegerbund. SS lid badge in verzilverd brons, zilvergrijs award voor SS voelde doek met een zilver borduurwerk, zeer zeldzaam, nooit gedragen

€ 320.00

Onbekend (20e eeuw) Hollands landschap met rietvelden

Doek: 45 cm. hoog - 60 cm. breed.Lijst: 57,5 cm. hoog - 72,5 cm. breed.Originele, fraai vergulde lijst met bruine kleurstelling; in uitstekende staat.Schilderij is in uitstekende staat. Hoewel het doek oud is, bevindt het zich in een goede staat.Het schilderij is recent geheel gereinigd.Te dateren begin twintigste eeuw (1910/1920).Herkomst: particuliere collectie.Het schilderij wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden via TNT Post.Het schilderij is gerelateerd aan de Haagse school. In grijze tinten wordt een typisch Hollands landschap weergegeven met daarin een groot aandeel voor de lucht met de wolken. Gezien de vier gaatjes in de hoeken, heeft de kunstenaar het ter plaatse in de buitenlucht geschilderd (Dit gebeurde veel door schilders die en plein air schilderden, die met punaises hun doek op een ondergrond bevestigden). Het landschap met de molen op de achtergrond kan in Noord Holland of Friesland zijn geschilderd. Ook het feit dat het in het verleden in Amsterdam is verkocht draagt bij aan dit idee.

€ 21.00

Gucci wollen mantelpak

Prachtig mantelpak van GucciGemaakt van 100% wol en de kleur is lichtgroen/grijsHet pak is ongedragen, zakje met reserveknopen zit in de binnenzak.De pantalon heeft een recht model met aan de onderzijde aan de binnenkant van de pijpen een split.Aan de voorzijde sluit de broek met rits en haakje en met een overslag met zilverkleurig Gucci embleem. Taille is 39cm. De buitenbeenlengte is 102cm en de binnenbeenlengte is 78cm.Colbert heeft een slank en iets getailleerd model. Sluit met één knoop. Één split aan de achterzijde. Aan de voorzijde twee zakken en een borstzakje.. Aan de binnenzijde één zak.Oksel naar oksel is 46cmschouder naar schouder is 39cmSchouder naar beneden is 70cmLengte van de mouw vanuit de oksel gemeten is 43cmWordt met track& trace verzonden

€ 1.00

Miu Miu handtas

Handtas van Miu Miu.In goede staat (het haves een kleine vlek van markering binnen).Materiaal: 100% lederKleur: bruinZakken: 3Afmetingen in centimeter: 39 x 17,5 x 13 cmWordt verzonden met DPD track & trace nummer.

€ 1.00

Antieke Alexanderwerk Broodsnijder ca. 1910 Duitsland

Oude antieke broodsnijder van het merk "Alexanderwerk" Voor het snijden van bijvoorbeeld roggebrood of stokbrood. Erg mooi als decoratie in een keuken, winkel etalage of restaurant. De maten zijn: c.a 35cm breed, c.a 27cm hoog en c.a 32cm diep. Conditie: in mooie/gebruikte vintage staat, de Houten plankjes zit wat speling in.Zal zorgvuldig ingepakt worden, en aangetekend/verzekerd verzonden worden

€ 50.00

Collectie Schaken van handgeschilderde lood. Meubelen board gemaakt van fijn bos.

Prachtige Schaken instellen met handgeschilderde lood soldaten. Een van de napoleontische oorlogen, de onafhankelijkheidsoorlog tussen Spanje en Frankrijk, inspireert dit met grote trouw als gevolg van de kostuums en de uniformen van het tijdperk, alsmede de meer illustere tekens Schaken: Napoleon Bonaparte, zijn broer Joseph Bonaparte, Josephine, de generaal van de cavalerie, de troepen, de Bondgenoten en de enzovoort. Afmetingen van de stukken variëren van 8 cm (de koning) tot 6,5 cm. (de pionnen). De 32 stuks wegen 2,4 kg. In redelijk goede staat, met enkele kleine tekenen van gebruik.De houten kast heeft twee lades met een exposant met onafhankelijke fluweelachtige cellen om op te slaan van de stukken. De maatregelen zijn 52.5 x 52.5 X 10 cm. In goede staat met enkele tekenen van gebruik.

€ 3.00

Diamant 1.19ct Zonder Reserve Prijs

Afmetingen: 6.64 - 6.67 x 4.20 mmZuiverheid: I3Behandeling: Onbehandeld Total Carat Weight: 1.19 ctDiamond Color: GShape: Round BrilliantCut grade : Very GoodPolish: Very GoodFluorescence: NoneGrading Lab: AIG LaboratoriesAIG number: AIG D-84141076BEDe foto's zijn met macro lens genomen en onder juiste belichtingDit om eerlijk en duidelijk de imperfecties van de steen te laten zien.Incl. AIG certificaat Deze diamant wordt met een origineel en officieel AIG-certificaat verzonden. Die elektronisch op PDF formaat te verkrijgen is via de website van AIG. Bij aankoop wordt originele certificaat mee verzondenAangetekende verzending met verzekering & internationale tracking

€ 98.00

Ontwerper onbekend Industrieel design lectuur , bijzettafel

Fraai vormgegeven lectuurtafeltje, verkeert in bijna nieuwstaat. Zie foto's voor eigen indruk.21e eeuw, afkomstig uit Nederland. Het tafeltje is gemaakt van een metalen frame met lederen blad en lectuurhouder. Afmetingen: lengte 52 cm x breedte 37 cm x hoogte 50 cm. De kleurstelling is zwart en cognac bruin. Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden inclusief track & trace code.

€ 30.00

From 0 to 132500 Euro

2 gr, Valcambi Suisse  Veilingen   2 x 1 gram fijn goud 999,9 Valcambi Swiss LBMAWordt aangetekend en verzekerd verzonden met tracking codeKan ook worden opgehaaldOpgelet u betaald per kavel verzendkosten